Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  Фосфати для яловичини 2835310000

  Фосфати для яловичини
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Фосфати для яловичини Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61615569
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  264 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Харчові фосфати для виробництва м'ясопродуктів:

  • триполіфосфат (Е451),
  • пирофосфат (Е450),
  • динатрийфосфат (Е450),
  • гексаметафосфат (Е452) натрієві солі.

  На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами була розроблена високоякісна фосфатная суміш, яка показала максимальні виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо- і подрібнену фарші яловичини. Препарат Проттект Ф1 протестований на м'ясопереробних підприємствах України і адаптований під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з ним.

  ПРОТТЕКТ Ф1 - комплексна система, що представляє собою суміш фосфатних груп (Е450, Е451, Е452) для виробництва продукції з яловичини. Особливістю пропонованої нами фосфатной системи для виробництва продукції з яловичини є її дуже хороша розчинність, що якісно виділяє її в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяє використовувати її не тільки для ковбасних виробів, м'ясних консервів, напівфабрикатів але і для розсолів! При контакті з водою і незначному помішуванні наш продукт моментально розчиняється, і відповідно починає працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфату, що дозволяє його з успіхом використовувати не тільки м'ясопереробним підприємствам, але і виробникам сухих харчових композицій !!!

  Проттект Ф1 можна використовувати як варіант регулювання кислотності при виробництві продуктів з яловичини . Він створює певну кислотність фаршу, і взаємодіє з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання Проттекта Ф1 в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наша суміш фосфатів ефективно працює і як регулятор кольору готових продуктів. Завдяки якісному вхідній сировині, даний продукт вирішує складні технологічні та економічні завдання і має ряд істотних переваг:

  - коригує рН, завдяки чому м'ясної білок більш активно підбирає вологу;

  - додає щільність і одночасно соковитість готового продукту, робить його більш ніжним на смак;

  - добре розчиняється навіть у холодній воді;

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  Складгексаметафосфат (Е452) натрієві солі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Фосфати для яловичини недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Фосфати для яловичини у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.