Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ 3105201000

  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ
  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ
  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ
  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 62077399
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 00465678
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Сумыхимпром
  2856 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Суперагро Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  Додаткова підживлення ґрунту мінеральними речовинами і набором микрокомпонентов значно збільшує врожайність будь-яких сільськогосподарських культур. Ефективність витрачених на добрива фінансових коштів безпосередньо залежить від того, наскільки правильно підібраний тип добрива - оптимальним вважається застосування комплексних, багатокомпонентних добрив, таких, як суперагро . Друге, не менш поширена назва добрива - нітроамофоски.

  Особливості удобрення суперагро

  Добрива відносяться до класу високоефективних мінеральних. Гранули котрого мають складний хімічний склад - це поєднання в різних частках амидной форми азоту, фосфорних компонентів, калію і набору мікроелементів. Виробництво має на увазі єдиний цикл технологічного процесу, під час якого відбуваються реакції взаємодії фосфорної і азотної кислот, солей аміаку. Сульфат калію і хлористий калій виступають в якості необхідних компонентів для забезпечення ефективності реакції. Добриво не злежується під час зберігання. Не відноситься до легко займистим, воно не токсичне і вибухобезпеки. Має стовідсоткову крихкість, 90% гранул розміром близько 4 мм. Основна перевага суперагро - ціна невисока для багатокомпонентного добрива.

  Для чого застосовують суперагро?

  Складний склад добрива дозволить використовувати його для грунту будь-якого типу, відновлюючи природний баланс микрокомпонентов, необхідних для швидкого росту і правильного розвитку рослин. Перед застосуванням необхідно визначити тип ґрунту, вивчити природне співвідношення солей і мікрокомпонентів, і підібрати такий склад суперагро, який необхідний.

  Компоненти, що входять до складу суперагро:

  • Азот, його масова частка залежить від формули добрива. Вказується в співвідношенні процентної частки від загального складу, в назві добрива це - перші дві цифри після літерного індексу.
  • Фосфорна компонента в тому вигляді, в якому можливо найбільш ефективне засвоєння його рослинами. Особливо важлива присутність фосфору в грунті в достатній кількості в період вегетації - саме завдяки фосфору відбувається ефективне засвоєння рослинами вуглекислого газу, і утворення хлорофілу.

  На процентне співвідношення фосфору в суміші суперагро вказує друга пара цифр в назві.

  • Калій необхідний в якості природного, природного каталізатора в період інтенсивного росту рослини. Він забезпечує правильний перебіг обмінних процесів, що відповідають за розщеплення білків, і своєчасний вихід із клітин рослин аміаку. При нестачі калію збільшується ймовірність виникнення хвороб сільськогосподарських культур. У назві це третя пара цифр, що показує процентне співвідношення калію в добриві.
  • Сірка входить до складу суперагро як компонент, необхідний для балансу речовин, що відповідають за перебіг природних, відновлювальних процесів. При внесенні в грунт сірки в якості добрива, стійкість рослин до різких перепадів температури збільшується, посівні культури добре переносять недолік вологи навіть на засолених грунтах.
  • Набір мікроелементів в складі суперагро забезпечує зростання і розвиток рослин. Вони застосовуються в якості доповнення до основної формулою добрива бор і марганець, солі цинку і заліза, міді і молібдену.
  • Неминуча доля інших домішок, так званих баластних речовин, у вигляді солей свинцю і кадмію присутній в суміші В«суперагроВ» в дуже невеликому співвідношенні.

  Особливості застосування

  Суперагро удобрение незамінний в якості підгодівлі ґрунту перед посівом, і для додаткового забезпечення рослин мікрокомпонентами в період вегетації. Використання механізованого способу внесення добрива в грунт підвищує економічну доцільність його застосування.

  Для грунту щільної і родючою, чорноземної, рекомендується використовувати добриво в осінній період, безпосередньо під час зяблевої оранки. Цей спосіб найбільш ефективний і для глинистого типу грунту.

  Легкі грунти, що складаються в основному з глини і піску (при цьому, якщо масова частка піску більше), рекомендується використовувати суперагро навесні. Пухкий грунт в цей час найбільш сприйнятлива до внесення микрокомпонентов.

  Для підгодівлі неокультуреної грунту добрива знадобиться трохи більше, ніж для відновлення природного балансу речовин в окультурених.

  В якості основи для створення тукосумішей застосування суперагро більш ніж вигідно - доповнюючи готовий набір компонентів речовинами, необхідними обраному типу грунту, ви знизите витрати на закупівлю добрив. Грунт отримує свій, індивідуальний набір мінералів і мікрокомпонентів, необхідних для нормального розвитку сільськогосподарських культур.

  В якості основного виду підгодівлі суперагро застосовується для:

  • зернових культур;
  • культивованих багаторічних трав;
  • технічних сільськогосподарських культур.

  Історія виникнення

  У 2000-х роках широке поширення фермерських господарств і новий, більш ефективний принцип розподілу фінансових потоків в сільськогосподарській галузі диктує застосування спеціалізованих видів добрива - це багатоскладові мінеральні добрива. Вигода від застосування добрив нового типу забезпечила їх поява на міжнародному ринку. А провідні хімічні підприємства орієнтують свої потужності на випуск суперагро добриво , яке затребуване споживачами і добре реалізується. На основі нової калій-фосфорно-азотної суміші створюються різні спеціалізовані підгодівлі, універсальність і простота застосування, безпеку та ефективність забезпечують зростання його популярності. Нітроамофоски успішно працюють на грунтах, які вважалися раніше непридатними для успішної фермерської діяльності. Прагнуть купити добриво суперагро і успішні господарства, які ефективно розширюють посівні площі, це економічно вигідне рішення. Безпечне транспортування, відсутність токсичних компонентів і тривалий час зберігання, додавання до складу спеціального компонента, який запобігає злежування гранул - це суперагро добриво ціна якого з урахуванням чудовою ефективності застосування досить невисока.

  Чи вигідно купити суперагро

  Для того щоб купити добриво за вигідною ціною, не сумніваючись в його якості і точно знаючи його хімічний склад, відвідайте каталог першого українського маркету хімічної сировини. Наш магазин пропонує покупцям дивовижне розмаїття товарів хімічної промисловості: полімери і кислоти, органічні та неорганічні речовини, вітаміни і побутову хімію. Саме тут вигідно купити добриво суперагро ціна якого залежить від необхідного вам кількості. Крім того, ми пропонуємо вам скористатися нашою системою знижок. Купуйте добрива по більш приємною ціною. Співпрацювати з нами вигідно і зручно!

  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev .ua

  Характеристики
  NPÊ 14:23:14, NPÊNPÊ (8:24:24)|NPК (4:20:20)| NP (12:24)
  Препаратівная формаГранули
  Суперагро НПКN:P:K (15:15:15) 16-16-16
  СУПЕРАГРО ТУ24.1-05766356-045-2002
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо СУПЕРАГРО В АСОРТИМЕНТІ у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.