Menu
Ваша корзина

  Очищений каррагинан 2106000000

  Очищений каррагинан
  Очищений каррагинан
  Очищений каррагинан
  Очищений каррагинан
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Очищений каррагинан Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62077582
  • ТН ВЭД: 2106000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  180 переглядів
   
   
   
   
   

  пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів для виробництва м'ясопродуктів: триполіфосфат (Е451), пірофосфат (Е450), динатрийфосфат (Е450), гексаметафосфат (Е452) натрієві солі. На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші, які показали максимально усереднені виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо і подрібнену фарші з яловичини, свинини, курки та індички, а також їх комбінацій. Препарати протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими фосфатними сумішами.

  Особливістю пропонованих нами фосфатних систем є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяють використовувати їх не тільки для ковбасних виробів, м'ясних консервів, напівфабрикатів але і для розсолів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати не тільки м'ясопереробним підприємствам, але і виробникам сухих харчових композицій !!!

  В асортименті наших фосфатних сумішей можна виділити три основних:

  ПРОТТЕКТ Ф1 - комплексна суміш фосфатних груп (Е450, Е451, Е452) для виробництва продукції з м'яса свинини і яловичини.

  ПРОТТЕКТ Ф2 - революційна комплексна система, яка не має аналогів в Україні на сьогоднішній день, що представляє собою суміш фосфатних груп (Е450, Е451, Е452) для виробництва продукції з м'яса птиці.

  ПРОТТЕКТ Ф10- універсальна суміш фосфатів, яка ефективно працює з будь-яким видом м'ясної сировини .

  Дані продукти можна використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві м'ясопродуктів. Вони створюють певну кислотність фаршу, і взаємодіє з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання фосфатів в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наші фосфати ефективно працюють і як регулятори кольору готових продуктів. Завдяки якісному вхідній сировині, - збільшують вихід готового продукту, знижуються втрати при термообробці;

  - підвищують стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні

  - стабілізують якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу

  Оптимальне дозування фосфатних комплексів становить 0,4% від маси основної сировини. Максимальна доза 0,75% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%)

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  • 0 800 20-20-30

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  СмакБез смаку

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре