Menu
Ваша корзина

  Напівпочищений каррагинан 1302390000

  Напівпочищений каррагинан
  Напівпочищений каррагинан
  Хіт продажу
  Напівпочищений каррагинан
  Напівпочищений каррагинан
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Напівпочищений каррагинан Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62077630
  • ТН ВЭД: 1302390000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  247 переглядів
   
   
   
   
   

  Ми редлагаем Вашій увазі ефективні гелеутворювачі - карагенан (карагенан, Карагие, Е 407, Carrageenan). У нашому асортименті є лінійки каппа і йота каррагінаном Е407, і Е407: очищені, підлозі очищені, стандартизовані під конкретні виробництва і з певними властивостями, які дуже широко використовуються харчовими підприємствами.

  Карагенан - природний загусник, хороший влагосвязивающій, стабілізуючий і желюючий агент, що отримується з певних видів червоних водоростей (класу Rhodophyceae). Найбільш відомою водорістю використовуваної для виробництва каррагинана, є Chondrus crispus - темно-червоне рослина, що нагадує петрушку, яке росте на скелях в океані на глибині до трьох метрів біля узбережжя Філіппінських островів, Канади, США, Франції. Крім природних запасів водоростей цього класу останнім часом дедалі більшу значення має промислове їх вирощування, переваги якого очевидні - з'являється можливість отримувати більш чисту сировину незалежно від зміни кліматичних умов. При промисловому виробництві, водорості екстрагують водою при високих температурах, в результаті чого отримують сипучий порошок білого кольору, розчинний у воді Карагенан (інакше його називають "ірландський мох") має гетерогенну структуру. Це лінійний полісахарид, що складається з частинок D-галактози і З, 6-ангидро-D-галактози. Один або більше атомів водню в молекулі каррагинана замінені сульфатної групою. За хімічним складом це гидроколлоид, що складається, головним чином, з калієвих, натрієвих, магнієвих і кальцієвих сульфатних складних ефірів галактози. Це дає велику кількість структурних варіацій.

  Карагенан має високу гелеутворюючого і Вологозв'язуючий здатністю. Внаслідок наявності на поверхні негативних зарядів легко взаємодіє з білками і катіонами; утворює після циклу "нагрів-охолодження" міцну просторову сітку. Нейтральний до смаку і запаху. При рН від 8 до 9 деякі типи каррагінаном мають виражену емульгуючу здатність. При цьому на відміну від інших добавок карагенан в харчових системах одночасно формує з солерозчинних білками єдину матрицю і зміцнює її, забезпечуючи отримання необхідного технологічного ефекту.

  Застосування каррагинана охоплює практично весь асортимент м'ясних продуктів, а саме:

  -варение ковбаси, сосиски, сардельки;

  -колбаси паштетні, ліверні;

  -ветчіни цільном'язові;

  -колбаси копчені;

  -мясние напівфабрикати;

  - консерви м'ясні.

  Введення каррагинана в м'ясну сировину здійснюють в сухому (порошкоподібному) або гідратованому (розчиненому) вигляді. При виготовленні емульгованих м'ясних виробів (варені ковбаси, сосиски, сардельки) карагенан вносять в сухому вигляді на етапі перемішування або в ході першої фази куттерования попередньо посоленного (нежирного) сировини.

  Ціну та наявність, будь ласка , уточнюйте у відділі продажів:

  • 0 800 20-20-30

  у нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре