Menu
Ваша корзина

  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш 3824905500

  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш
  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш
  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш
  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  ПРОТТЕКТ Ф10 комплексна фосфатна суміш Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62080464
  • ТН ВЭД: 3824905500
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  156 переглядів
   
   
   
   
   

  пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів для виробництва м'ясопродуктів: триполіфосфат (Е451), пірофосфат (Е450), динатрийфосфат (Е450), гексаметафосфат (Е452) натрієві солі. На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші, які показали максимально усереднені виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо- і подрібнену фарші з яловичини, свинини, курки та індички, а також їх комбінацій , що і дозволило отримати універсальний препарат для всіх видів м'яса - ПРОТТЕКТ Ф10. Препарат протестований на м'ясопереробних підприємствах України і адаптований під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашої фосфатной системою.

  Особливістю пропонованої нами фосфатной суміші Проттект Ф10 є її універсальність, дуже хороша розчинність, що якісно виділяє її в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяє використовувати їх не тільки для ковбасних виробів, м'ясних консервів, напівфабрикатів, а й для розсолів (шинкових і цільном'язових виробів)! При контакті з водою і незначному помішуванні наш пройдуть моментально розчиняється, і відповідно починає працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфатной суміші, що дозволяє її з успіхом використовувати не тільки м'ясопереробним підприємствам, але і виробникам сухих харчових композицій !!!

  ПРОТТЕКТ Ф10- універсальна комплексна суміш фосфатних груп (Е450, Е451 , Е452), яка ефективно працює з будь-яким видом м'ясної сировини. Даний продукт можна використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві м'ясопродуктів. Він створює певну кислотність фаршу, і взаємодіє з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання ПРОТТЕКТА Ф10 значною мірою дозволяє отримати більш щільний готовий продукт, покращує емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наш фосфат ефективно працює і як регулятор кольору готових продуктів. Завдяки якісному вхідній сировині, даний продукт вирішує складні технологічні та економічні рішення і має ряд істотних переваг:

  • коригує рН, завдяки чому м'ясної білок більш активно підбирає вологу;
  • надає щільність і одночасно соковитість готового продукту, li> збільшує вихід готового продукту, знижуються втрати при термообробці;
  • підвищує стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні
  • стабілізує якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу

  Оптимальне дозування Проттекта Ф10 становить 0,4% від маси основної сировини. Максимальна доза 0,75% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%)

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте в відділі продажів:

  • 0 800 20-20-30

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре