Menu
Ваша корзина

  КАРБАМІД 3102101000

  КАРБАМІД
  КАРБАМІД
  КАРБАМІД
  КАРБАМІД
  КАРБАМІД
  КАРБАМІД
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  КАРБАМІД Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 62080549
  • ТН ВЭД: 3102101000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0000015246
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  638 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбамід

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  Карбамід (сечовина) - хімічна речовина, що використовується переважно в якості добрива . Сьогодні випускаються два різновиди карбаміду:

  • марка В«АВ» - призначена для хімічної промисловості та сфери тваринництва;
  • марка В«БВ» - для використання в сільськогосподарській промисловості.

  В«Перший український маркет хімічної сировиниВ» пропонує вам широкий вибір карбаміду марки В«БВ» від провідних українських виробників. Ми гарантуємо високу якість та оригінальність всієї продукції, представленої на нашому сайті і в регіональних представництвах В«Першого українського маркету хімічної сировиниВ».

  Карбамід: властивості і особливості

  Сечовина є результат розпаду білка. У природному середовищі вона міститься переважно в продуктах життєдіяльності деяких видів риб і ссавців. Перш за все, в сечі і поті.

  Хімічна формула - H2N-CO-NH2. Карбамід проводиться в форматі щільних кристалів білого кольору, без запаху, з солонуватим-гірким присмаком.

  Головною відмінністю карбаміду є його хімічні властивості. Речовина прекрасно розчиняється в спирті , воді та інших полярних розчинниках. З іншого боку, в хлороформі і алканах воно зовсім не підлягає розчиненню.

  Першовідкривачем карбаміду вважається французький вчений Рауль, який відкрив його ще в другій половині ХVIII століття. Однак ідентифікувати дану речовину змогли лише в 1818 році, в Англії, під керівництвом Вільяма Праута, практикуючого лікаря і хіміка. Через десять років, в 1828 році, сечовина була вперше синтезована в умовах лабораторії. Зробив це німецький вчений Фрідріх Велер. Він зумів синтезувати сечовину в ході поступового нагрівання цианата амонію.

  Сьогодні дана речовина отримують, синтезуючи аміак з вуглекислим газом за класичною реакції Базарова.

  Карбамід: застосування та особливості використання

  Найбільш широко карбамід задіяний в трьох сферах:

  • аграрному секторі;
  • харчової промисловості;
  • косметологічної галузі.

  Сільське господарство є основною сферою застосування сечовини. Використовуваний як азотне добриво, карбамід дозволяє вирішувати відразу кілька завдань:

  • прискорює ріст;
  • підвищує врожайність;
  • підвищує вміст білка в зернових культурах.

  Карбамід добриво є висококонцентрованим речовиною. Зміст азоту в ньому досягає 46,2%, що істотно перевищує показники будь-яких інших видів азотних добрив.

  Сечовину використовують як основне добриво, для передпосівної та проміжної підгодівлі. У твердому вигляді карбамід використовують для позакореневого підживлення злакових, плодових і овочевих культур. Через високу здатність аміаку до улетучиванию при поверхневому внесенні добрива особливо важливо негайно закривати карбамід шаром грунту. Це дозволить мінімізувати втрати азоту.

  Розчин карбаміду використовують для обприскування плодових дерев і чагарників. Для стандартного удобрення ґрунтів його можуть змішувати з іншими рідкими добривами з вмістом азоту.

  Карбамід можна використовувати для добрива будь-яких видів сільськогосподарських культур і будь-яких типів грунтів. Однак при добриві кислих грунтів рекомендується змішувати сечовину з карбонатом кальцію в пропорціях 1: 0,8. Для поліпшення хімічного складу кислих грунтів також можуть використовуватися суміші карбаміду з суперфосфатом або фосфоритного борошном.

  Головна перевага карбаміду - його нешкідливість для рослин. При контакті з поверхнею стебла або листя, добриво не викликає опіків або інших негативних реакцій. Друга важлива перевага даного типу азотних добрив - це стійкість до видужування. Саме завдяки такій властивості карбамід активно використовують в поливному землеробстві.

  В сільськогосподарської промисловості також активно використовуються гербіциди, що виготовляються на основі сечовини. Їх використовують для боротьби з небажаними рослинами - бур'янами.

  У харчовій промисловості карбамід більше відомий як Е927b. Дана добавка виконує роль текстуратор. Також її використовують як глазурова агента, модифікатора смаку і аромату. Основні сфери використання: виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів.

  Крім того, харчову добавку E927b широко використовують при виробництві жувальної резінкі.Прі виробництві спирту сечовину використовують для збагачення азотом харчових добавок.

  Такому речовини як карбамід застосування знайшлося і в інших сферах: меблевому виробництві і в енергетичній сфері (для очищення поверхонь від диму і газів).

  в косметології карбамід використовують для виробництва доглядають коштів для шкіри і волосся. Він входить до складу багатьох дезодорантів, шампунів, бальзамів, фарб для волосся.

  В значно меншій мірі дана речовина використовуються при виробництві фармакологічних засобів. У чистому вигляді сечовину використовують в медичній практиці: як дегідратаційного засобу, що дозволяє попередити розвиток або зменшити обсяги набряків мозку.

  В останні роки карбамід широко використовують для проведення очистки викидів сміттєспалювальних підприємств і теплоелектростанцій. У даних сферах продукти термічного розкладання карбаміду використовують для відновлення оксидів азоту.

  Також одним з інноваційних напрямів використання сечовини є виготовлення його 32,5-процентного розчину - AdBlue. Дане речовина призначена для обробки вихлопних викидів техніки з дизельними двигунами. Воно дозволяє поліпшити якість викидів до рівня стандартів Euro-4 і Euro-5.

  Зберігання та транспортування карбаміду

  Карбамід марки В«БВ», застосовуваний в сільському господарстві, випускають в гранульованому вигляді. Це дозволяє продовжити термін зберігання і одночасно запобігти злежуванню добрива.

  Добриво фасується в промислову тару або дрібнороздрібні пакети. Транспортувати карбамід можна або в розфасованому вигляді, або навалом - в залізничних вагонах-хоперах, спеціальних металевих контейнерах або мінераловозах.

  В нормальних умовах речовина не токсичне і абсолютно безпечно з точки зору пожежної безпеки. Проте, транспортувати сечовину можна тільки наземним або водним транспортом. Авіаперевезення карбаміду заборонені.

  Зберігати добриво можна в закритих складських приміщеннях з низьким рівнем вологості і налагодженою системою вентиляції. На майданчиках відкритого типу карбамід дозволяється зберігати тільки в спеціальних транспортувальних пакетах або контейнерах.

  Де купити карбамід?

  Вам потрібно купити карбамід? В«Перший український маркет хімічної сировиниВ» допоможе вам вибрати найбільш якісне добриво від провідних вітчизняних брендів. Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину, вибирайте оптимальну фасовку і оформляйте замовлення, не відходячи від екрану вашого комп'ютера.

  В нашому інтернет-магазині на високоякісний карбамід ціна пропонується максимально вигідна і економічно обгрунтована. Переконайтеся в цьому самі: зв'яжіться з нашим консультантом і дізнайтеся про всі цікавлять вас деталях. При бажанні,

  Характеристики
  Вигляд добриваКарбамід
  карбамід тара:мешки|биг-бег|насыпь
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії40 град.
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре