Menu
Ваша корзина

  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА) 3102101000

  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА)
  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА)
  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА)
  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  КАРБАМІД (СЕЧОВІНА) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 62081257
  • ТН ВЭД: 3102101000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0000654496
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  693 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбамід - Запитів ЦІНУ У відділі ПРОДАЖУ

  Карбамід ( сечовіна) - хімічна Речовини, Котре Використовують в основном в якості добрива. На сегодня віпускається два різновиди карбаміду:

  • карбамід марки В«АВ» - призначення для использование в Галузі тваринництва та хімічній промисловості;
  • карбамід марки В«БВ» - призначення для использование у сільськогосподарському ВИРОБНИЦТВІ.

  В«Перший український маркет хімічної сировиниВ» предлагает вам багатий вибір карбаміду марки В« Б В», Вироблення провіднімі Українськими компаніямі. Ми гарантуємо бездоганно Висока якість та орігінальність усієї продукції, представленої на сайті нашого інтернет-магазину та у регіональніх представництво В«Першого українського маркету хімічної сировиниВ».

  Карбамід: Властивості та історія Відкриття

  Хімічна формула карбаміду - H2N-CO-NH2. Сечовіна є продуктом розпад білків. У природніх условиях сечовіна містіться в основном в продуктах життєдіяльності ссавців та Деяк відів риб, здебільшого у Поті та сечі.

  Віпускається карбамід у виде білих або напівпрозоріх крісталів, без запаху, з солонувато-гіркім Присмак. Головного особлівістю цієї Речовини є ее хімічні Властивості. Карбамід відрізняється скроню здатністю до розчінення у воде, спірті ТОЩО. Натомість, у неполярних розчинники, на кшталт алканів чи хлороформу, ця Речовини Взагалі НЕ підлягає розчіненню.

  Відкриття сечовіні як окремої Речовини, котрого стали примерно у второй половіні XVII століття, пріпісують Французький вчений Раулю. Пізніше, у 1818 году, в Англии практикуючий лікар та хімік Вільям Праут ідентіфікував Цю Речовини. Ще через 10 років, у +1828 году, німецький хімік Фрідріх Велер сінтезував органічну сечовіну в лабораторних условиях за рахунок нагрівання неорганічної Речовини - ціанату амонію.

  Наразі карбамід виготовляють Шляхом сінтезування аміаку та вуглецю, вікорістовуючі реакцію Базарова.

  Карбамід: ! застосування та Особливості использование

  Найбільше Поширення карбаміду спостерігається в трьох галузь виробництва:

  • сільськогосподарській;
  • харчовій;
  • косметологічній.

  Сільське господарство є основною сферою использование сечовіні. Як азотних добриво, карбамід вірішує Одразу кілька завдань:

  • пріскорює ріст рослин;
  • підвіщує врожайність;
  • допомагає підвіщіті рівень вмісту Білка у зернових культурах.

  Карбамід добриво є вісококонцентрованою Речовини. Вміст азоту в ній сягає 46,2%, что є Найвищий Показники среди усіх відів азотних добрив, Які Наразі існують.

  Сечовіну можна використовуват як основне добриво, для передпосівного чи проміжного піджівлення. У твердому виде карбамід Використовують для зовнішнього піджівлення системи коренів злакових, овочевих чи плодових культур. Через скроню здатність аміаку до випаровуваності, во время поверхнево! Застосування Вкрай важліво якомога скоріше вкріті добриво прошарком ґрунту. Це поможет скоротіті Можливі Втрата азоту.

  Розчин карбаміду Використовують для обпріскування плодових дерев та кущів. Такоже розчин можна використовуват для Звичайний збагачення землі, змішуючі его з іншімі видами рідкіх азотних добрив.

  В якості добрива карбамід можна використовуват для будь-которого типу ґрунту та різновідів сільськогосподарських культур. Однако при обробці кислих ґрунтів, рекомендовано змішуваті его з карбонатом кальцію у співвідношенні 1: 0,8. Такоже для покращення хімічного складу кислого ґрунту можна змішуваті карбамід Із суперфосфатом чи фосфоритне борошно.

  Головна перевага сечовіні - ее Безпечність для рослин. При вікорістанні карбаміду на поверхні стебел та листя не вінікає жодних опіків чи других хімічніх пошкоджень. Друга важліва перевага карбаміду Полягає в его стійкості до вімівання. Саме тому цею Різновид азотних добрив широко застосовується в поливного землеробстві.

  У харчовій промісловості карбамід більш відомій як харчова домішка E927b. Сечовіну Використовують для покращення структури продукту, его смаку та аромату, а такоже при глазуруванні готової продукції. Здебільшого Цю домішку Використовують во время виробництва борошняніх и кондитерських виробів. Такоже харчову домішку E927b Використовують для виготовлення жувальної гумка.

  У процесі виробництва спирту сечовіна вікорістовується для збагачення азотом других харчових домішок.

  У Галузі косметології карбамід Використовують во время виробництва ЗАСОБІВ по Догляд за волоссям та шкірою: шампунів, фарб для волосся, дезодорантів ТОЩО.

  Такій речовіні як карбамід! застосування нашли й у Галузі меблевого виробництва та Енергетичному секторі (для очищення поверхонь від газів та диму).

  в других галузь Використовують незначні ОБСЯГИ карбаміду. Сечовіна входити до складу Деяк фармакологічніх ЗАСОБІВ, а такоже вікорістовується у чистому виде - в якості дегідратуючої Речовини. Карбамід Використовують в основном для Запобігання Виникнення набряку мозком або Зменшення Вже існуючіх набряків.

  Останнім часом карбамід активно Використовують для очищення вікідів на сміттєспалюючіх заводах и теплоелектростанціях. При цьом вікорістовується не чиста сечовіна, а продукти термічного розпад карбаміду. Їх застосовують для Відновлення оксидів азоту.

  Одним з інноваційніх напрямків использование сечовіні є виготовлення 32,5-відсоткового розчин карбаміду, Який получил Назву AdBlue. Ця Речовини призначила для ОБРОБКИ Вихлопна газів автомобілів Із дизельного двигуна. Завдяк використанн AdBlue якість ціх вікідів вдається підвіщіті до уровня стандартів Euro-4 та Euro-5.

  Зберігання та транспортування карбаміду

  Карбамід марки В«БВ», что вікорістовується в сільському господарстві, віпускають у виде маленьких гранул. Такий формат дозволяє попередіті злежування добрива та подовжує строк его можливий зберігання.

  Добриво фасують у промислову тару або малі пакети (для роздрібної торгівлі). Транспортування карбаміду можливо НЕ только у розфасованому виде, но й насипом. В последнего випадка обов'язковою умів є использование спеціальніх вагонів-хопперів, металевих контейнеров або мінераловозів.

  За нормальних умов сечовіна НЕ є токсичними та не ставити жодної Загрози з точки зору пожежної безпеки. Тім НЕ менше, транспортуваті карбамід можна лишь наземних або водним транспортом. Авіаперевезення цієї Речовини заборонено.

  Добриво можна зберігаті в Закритого акціонерного складських пріміщеннях Із низьких рівнем вологості та Гарньє вентіляцією Повітря. На відкритих майданчиках карбамід можна зберігаті лишь в спеціальніх пакетах для транспортування або ж у Закритого акціонерного контейнерах.

  Де прідбаті карбамід?

  Если вам треба прідбаті карбамід, В«Перший український маркет хімічної сировиниВ» поможет вам зверни найбільш якісне добриво. У нашому асортименті є продукція провідніх українських віробніків. Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину, оббирати варіант фасування, Який Найкраще відповідає вашим цілям, та оформлюйте замовлення безпосередно на сайті.

  У нашому онлайн-магазині на високоякісний карбамід ціна Пропонується Дійсно Вигідна й Економічно обґрунтована. Бажаєте переконатіся? Телефонуйте просто зараз, и наш консультант надасть усю інформацію,

  Характеристики
  Вигляд добриваКарбамід
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії50 град.
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре