Menu
Ваша корзина

  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ 2835310000

  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62516073
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  301 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  пропонує широкий спектр стабілізаційних систем для виробництва фаршів, ковбасних виробів, делікатесів, консервів, паштетів, напівфабрикатів та ін. М'ясопродуктів, з різним ступенем гідратації і деякими специфічними властивостями, які допоможуть Вам збільшити вихід і якість готової продукції !!! Всі наші суміші складалися в процесі тривалих випробувань, протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи, відсутність синерезиса (відсікання вологи в процесі зберігання), починають пов'язувати вологу"на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною.

  У нашому асортименті є комплексні стабілізаційні системи для збільшення виходу фаршу МДМ (механічної дообвалки). Всі функціональні суміші були розроблені нашими технологами і цілком підходять під реалії вітчизняних виробництв і якість української сировини. Для виробництва фаршу з подальшим охолодженням ми пропонуємо ефективний препарат ПРОТТЕКТ 03, який надійно пов'язує вологу, емітує рвану структуру фаршу, бере участь в емульгуванні фаршевих системи.

  ПРОТТЕКТ 02 - якісний препарат для виробництва фаршу з наступною заморожуванням. Його особливістю, в порівнянні з ПРОТТЕКТОМ 03, це його здатність перешкоджати утворенню крупного кристала льоду і швидке зв'язування вологи при дефростації фаршу.

  Крім цих двох препаратів ми можемо ще запропонувати новинки:

  Крім комплексних рішень ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: карагенан, гуарову камедь, камедь тари, камедь ріжкового дерева, ксантанову камедь, кмц (карбоксиметил целюллозу), альгінат натрію, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати і інші компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів !!! Ефективність і високу якість наших сумішей можливо тільки завдяки якісному і високо функціональним сировини і глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів наших технологів.

  CAS
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре