Menu
Ваша корзина

  Стабілізатори для жирової емульсії 2835310000

  Стабілізатори для жирової емульсії
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Стабілізатори для жирової емульсії Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62520415
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  234 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  пропонує широкий спектр стабілізаторов- емульгаторів для жирових і білково-жирових емульсій (Бже) з різним ступенем гідратації і жіросвязиванія, різноманітної консистенції і стабільності емульсій !!!

  Найбільшою популярністю серед наших споживачів для виробництва жирових емульсій користується комплексна стабілізуюча суміш Проттект 03. Цей препарат займає золоту середину у формулі ціна-якість. Виготовлена ??на ньому жирова емульсія буде мати консистенцію «густого пластиліну», зберігаючи ці властивості під час виробництва ковбасних виробів.

  Якщо ж дуже густа консистенція не обов'язкова, то рекомендуємо Вам наш препарат Проттект 30, який дозволить отримати емульсію «більш кремоподібну», але вона буде частково розкриватися після термічно процесів під час приготування ковбаси, ущільнюючись і буде додатково стабілізувати ковбасну емульсію.

  В разі необхідності отримати емульсію твердої консистенції, яку можна використовувати і для виробництва «штучного шпику» або м'ясних емульсій, можемо запропонувати Вам Проттект 20, який з гідністю справиться з цими завданнями .

  Заслуговує на увагу і наш препарат Проттект К4, який представляє комплекс клетчаток і білків, здатний добре емульгувати жирне сировину і показує відмінну стабільність в готовому виробі. Білкова частина забезпечує тонке емульгування продукту і відмінно стабілізує емульсію, а клітковина дозволять осадити жирний присмак і післясмаку, не дає мігрувати жиру під час нагрівання / охолодження.

  В разі,

  CAS
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре