Menu
Ваша корзина

  Функціональні суміші для жирової емульсії 2835310000

  Функціональні суміші для жирової емульсії
  Функціональні суміші для жирової емульсії
  Функціональні суміші для жирової емульсії
  Функціональні суміші для жирової емульсії
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Функціональні суміші для жирової емульсії Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62526263
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  173 переглядів
   
   
   
   
   

  пропонує широкий спектр стабілізаторів - емульгаторів для жирових і білково-жирових емульсій (Бже) з різним ступенем гідратації і жіросвязиванія, різноманітної консистенції і стабільності емульсій !!!

  Найбільшою популярністю серед наших споживачів для виробництва жирових емульсій користується комплексна стабілізуюча суміш Проттект 03.Етот препарат займає золоту середину у формулі ціна-якість. Виготовлена ??на ньому жирова емульсія буде мати консистенцію В«густого пластилінуВ», зберігаючи ці властивості під час виробництва ковбасних виробів.

  Якщо ж дуже густа консистенція не обов'язкова, то рекомендуємо Вам наш препарат Проттект 30, який дозволить отримати емульсію В« більш кремоподібну В», але вона буде частково розкриватися після термічно процесів під час приготування ковбаси, ущільнюючи, додатково стабілізуючи ковбасну емульсію.

  В разі необхідності отримати емульсію твердої консистенції, яку можна використовувати і для виробництва В«штучного шпикуВ» або м'ясних емульсій, можемо запропонувати Вам Проттект 20, який з гідністю справиться з цими завданнями.

  Заслуговує на увагу і наш препарат Проттект К4, який представляє комплекс клетчаток і білків, здатний добре емульгувати жирне сировину і показує відмінну стабільність в готовому виробі. Білкова частина забезпечує тонке емульгування продукту і відмінно стабілізує емульсію, а клітковина дозволять осадити жирний присмак і післясмаку, не дає мігрувати жиру під час нагрівання / охолодження.

  В разі,

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре