Menu
Ваша корзина

  Функціональні суміші для виробництва фаршу 2835310000

  Функціональні суміші для виробництва фаршу
  Функціональні суміші для виробництва фаршу
  Функціональні суміші для виробництва фаршу
  Функціональні суміші для виробництва фаршу
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Функціональні суміші для виробництва фаршу Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 62530535
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  169 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропонуємо широкий спектр стабілізаційних систем для виробництва фаршів, ковбасних виробів, делікатесів, консервів, паштетів, напівфабрикатів та ін. М'ясопродуктів, з різним ступенем гідратації і деякими специфічними властивостями, які допоможуть Вам збільшити вихід і якість готової продукції !!! Всі наші суміші складалися в процесі тривалих випробувань, протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи, відсутність синерезиса (відсікання вологи в процесі зберігання), починають пов'язувати вологу"на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною.

  У нашому асортименті є комплексні стабілізаційні системи для збільшення виходу фаршу МДМ (механічної дообвалки). Всі функціональні суміші були розроблені нашими технологами і цілком підходять під реалії вітчизняних виробництв і якість української сировини. Для виробництва фаршу з подальшим охолодженням ми Пропонуємо ефективний препарат ПРОТТЕКТ 03, який надійно пов'язує вологу, емітує рвану структуру фаршу, бере участь в емульгуванні фаршевих системи.

  ПРОТТЕКТ 02 - якісний препарат для виробництва фаршу з наступною заморожуванням. Його особливістю, в порівнянні з ПРОТТЕКТОМ 03, це його здатність перешкоджати утворенню крупного кристала льоду і швидке зв'язування вологи при дефростації фаршу.

  Крім цих двох препаратів ми можемо ще запропонувати новинки:

  strong> Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  • 0 800 20-20-30

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре