Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Нітроамофоска NPK 16:16:16 3105201000

  Нітроамофоска NPK 16:16:16
  Хіт продажу *Уточнюйте актуальну ціну
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Нітроамофоска NPK 16:16:16 Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: биг-бег
  • SKU: 62661173
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 000019783
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  10526 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Нітроамофоска NPK

  Дане добриво містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання надає потрійний позитивний ефект на розвиток підгодовуваних рослин. NPK добрива відносяться до повільно чинним. Вони розбавляються в воді і вносяться під будь-які культури в досить великих кількостях без будь-якої шкоди. Перенасичення такими добавками неможливо, тому застережень з приводу їх експлуатації немає.

  «Перший Український маркет хімічної сировини» soda.kiev.ua

  Виробництво NPK добрив

  Більша частина складних добрив, які розповсюджуються в країнах СНД, представлена амофосом. Він є концентрованим добривом високого ступеня ефективності для всіх видів грунтів. Амофос отримують в процесі нейтралізації продуктів взаємодії фосфорної кислоти з фосфоритів (або апетитом) за допомогою аміаку.

  Що стосується виготовлення нітроамофоски, то її отримують шляхом перетворення амофосу, описаного вище. Для цього в процесі нейтралізації фосфорної кислоти аміаком додається хлористий калій. Добриво, створене таким способом, містить велику кількість азоту, калію і розчинний фосфор. Всі ці речовини на 100% поглинаються і засвоюються рослинами, забезпечуючи бажаний результат.

  «Перший Український маркет хімічної сировини» soda.kiev.ua

  Роль азоту в розвитку рослин

  Азот міститься в клітинах рослин і бере активну участь в побудові рослинних білків, вітамінів і хлорофілу. В період активного розвитку зеленої маси рослин азот надає стимулюючу дію, тим самим прискорюючи процес росту листя і стебел. Крім того, монооксид азоту захищає рослину від впливу шкідливих мікроорганізмів.

  Природним шляхом рослини отримують азот у вигляді аміаку і азотнокислим солей. Ці речовини є продуктами розпаду рослин і останків тварин.

  Таким чином, підгодівля овочевих і фруктових культур добривом, що містить азот, прискорює розвиток рослин, зміцнює їх захисну систему і збільшує кількість врожаю.

  «Перший Український маркет хімічної сировини» soda.kiev.ua

  Роль калію

  Переоцінити значення калію для розвитку рослин досить складно. Ця речовина присутня у всіх рослинних організмах у вигляді іонів K +, завдяки яким здійснюється азотний обмін речовин, запобігає скупчення в клітинах рослини надлишкового аміаку. Крім того, калій зміцнює клітини рослини, роблячи його більш стійким до хвороб.

  В природних умовах рослини черпають калій з ґрунту у вигляді карбонату, який при впливі води перетворюється в іони калію. Такий розчин є найбільш доступним для рослин, що варто враховувати при підгодівлі.

  Ще одна найважливіша функція калію - підтримання необхідного для рослини водного балансу. Калій здатний підвищувати ефективність споживання і утримання вологи. За рахунок цього підвищується засухо- і морозостійкість, а також посилюється осмотичний тиск всередині клітин.

  Роль фосфору

  Даний елемент - один з найважливіших компонентів аденозинтрифосфату (нуклеотид АТФ), який є універсальним джерелом енергії для клітин рослин. Без фосфору коренева система не зможе сформуватися правильно - вона буде слабкою і легкоуязвімие. Він, як і азот, бере участь в будівництві різних рослинних білків. Рослина, що відчуває недолік фосфору, не зможе протистояти посухи і швидко загине. При оптимальному балансі харчування по фосфору підвищується опірність рослин до виникнення захворювань. Варто зазначити, що від фосфору залежить не тільки стійкість рослин до різних негативних чинників, але і плодоношення, а також цвітіння.

  Як показують дослідження, рослини забирають набагато більше фосфору, ніж віддають, тому, займаючись вирощуванням тих або інших культур, ні в якому разі не можна забувати про поповненні цього недоліку. Необхідно також враховувати, що защелачивание грунту веде до того, що фосфор переходить в нерозчинну форму, яка для живлення рослин не годиться. Щоб ситуація не вийшла з-під контролю, перед посадкою тієї чи іншої культури необхідно проводити заміри кислотності грунту.

  Використання добрив NPK

  Фосфорні підгодівлі і, зокрема, нітроамофоска, підходять для будь-яких умов. Незалежно від того, яке рослина удобрюються і в якому грунті воно росте, ефект буде значним. Нітроамофоска в обов'язковому порядку вноситься під усі овочеві, польові та тепличні культури в період вегетації. Крім того, без добавки цього добрива не обходиться вирощування зернових, технічних, просапних культур та багаторічних трав.

  Нітроамофоска використовується на етапі передпосівної підготовки, а потім додається в якості підгодівлі в процесі активного розвитку рослин. На важкому глинистому ґрунті рекомендується внесення добрива з осені, а на легкому - з весни.

  Форми внесення добрива

  У кожної рослини свої потреби. Вносячи основне добриво під різні культури або підгодовуючи їх, необхідно враховувати характерні для кожного конкретного випадку особливості. Нижче представлені найбільш часто зустрічаються культури і способи збагачення грунту для них:

  • Овочі при підривання розсади - 2,8-3,0 кг / сотка;
  • Картопля в фазі бутонізації - 2,6-2,8 кг / сотка;
  • Суниця після цвітіння або на початку весни - 1,2-1,4 кг / сотка;
  • Кущі ягід на початку весни - 2,5-2,7 кг / сотка;
  • Плодові дерева ранньої весни - 4, 5-5 кг / сотка;
  • Домашні квіти (полив під час весняно-літнього сезону) - 15-20 грам на літр води.

  Раніше згадувалося, що нітроамофоска - добриво нейтральне і, по суті, нешкідливе. Дійсно, перенаситити їм грунт досить складно, однак, зазначених норм все-таки варто дотримуватися. В першу чергу, це сприятливим чином позначиться на стані рослин - в збалансованих умовах стебелькам і листю буде забезпечено повноцінне розвиток. Крім того, надмірна витрата добрива спричинить за собою зайві витрати, в яких не зацікавлений абсолютно ніхто.

  Переваги нітроамофоски перед іншими мінеральними добривами:

  • комплексне харчування для рослин. У даній підгодівлі ідеально збалансовані корисні елементи, що забезпечує максимальний ефект.
  • Підвищена врожайність. З таким добривом підгодовувані рослини будуть приносити на 15-18% більше плодів.
  • Підвищення імунітету рослин. Культури, підгодовувані нітроамофоски, рідко піддаються руйнівній дії іржі і борошнистої роси.
  • Загальне зміцнення рослини. З нітроамофоски стеблинки будуть міцними, підвищиться їх стійкість до вилягання.

  Де і як купити нітроамофоску

  Потрібно купити добриво NPK, але ви не знаєте, куди звернутися? «Перший український маркет хімічної сировини» допоможе вам вибрати найбільш якісне добриво - оформляйте замовлення на нашому сайті,

  Характеристики
  Вигляд добриваАммофос
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії50 град.
  НІТРОАММОФОСЬКА NPK 15:15:15NPK 16:16:16
  Препаратівная формаГранули
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Нітроамофоска NPK 16:16:16 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Нітроамофоска NPK 16:16:16 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.