Menu
Ваша корзина

  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16 3105201000

  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16
  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16
  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16
  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  НІТРОАМОФОСЬКА NPK 15:15:15, NPK 16:16:16 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 62665387
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0000151515
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  486 переглядів
   
   
   
   
   

  Нітроамофоска NPK замовити зараз КОНТАКТИ

  Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот . Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно діючіх. Смороду розбавляються у воде и вносяться під будь-які культури в Досить великих кількостях, що не завдаючі при цьом жодної Шкода. Перенасічення такими добавками практично Неможливо.

  Роль азоту в розвитку рослин

  Азот містіться в клітінах рослин и бере активну участь у побудові рослинних білків, вітамінів и хлорофілу. Коли в рослинні тканини пронікають патогенні мікроорганізми, відбувається захисна хімічна Реакція, в Якій бере участь монооксид азоту.

  У период активного розвитку Зеленої масі рослин азот Забезпечує стімулюючу дію, пріскорюючі ЦІМ процес зростання стебел и листя. Природнім Шляхом рослини отримуються азот у виде АЗОТНОКИСЛИЙ солей та аміаку. ЦІ Речовини є продуктами розпад рослин и останків тварин.

  Таким чином, піджівлення овочевих и фруктових культур добрива, что містіть азот, пріскорює розвиток рослин, зміцнює їх захисна систему та збільшує Кількість врожаю.

  Роль фосфору

  Даній елемент є одним Із найбільш важлівіх компонентів аденозинтрифосфату (нуклеотид АТФ), Який є універсальнім джерела енергії для клітін живих організмів. Як и азот, фосфор бере активну участь у створенні багатьох рослинних білків. Без него повноцінне формирование кореневої системе почти Неможливо. Дефіціт фосфору прізведе до того, что коріння буде Слабкий и вразливе. При найменших натяків на посуху, рослина дуже Швидко загине. Оптимальний баланс фосфорного живлення спріятіме підвіщенню стійкості до захворювань. Варто відзначіті, что від фосфору Залежить НЕ только стійкість рослин до різніх негативних чінніків, но й плодоношення та Цвітіння.

  Результати ДОСЛІДЖЕНЬ свідчать, что рослини забірають з ґрунту набагато более фосфору, чем віддають, тому, займаючісь вирощування тієї чи Іншої культури, ні в якому разі нельзя забуваті про компенсацію цієї різниці. Кроме того, необходимо враховуваті, что залуження ґрунту веде до того, что фосфор переходити в нерозчінну форму, яка зовсім НЕ Підходить для живлення рослин. Щоб ситуация НЕ Вийшла з-під контролю, перед висадка тієї чи Іншої культури та патенти вімірюваті Кислотність ґрунту.

  Як и фосфор, калій зміцнює Клітини рослини, роблячі стебла, листя та коріння стійкішімі до захворювань. У природних условиях рослини отримуються калій з ґрунту у виде карбонату, Який, взаємодіючі з водою, превращается в іоні калію. Для рослин такий розчин є найбільш доступним, и при додаванні піджівлюючої суміші це Варто враховуваті.

  Виробництво NPK добрив

  Майже всі СКЛАДНІ добрива, пошірювані по странах СНД , представлені амофос. Его отримуються у процесі нейтралізації продуктів взаємодії фосфорної кислоти з фосфоритів (або апетитом) с помощью аміаку. Амофос є концентрованім добрива високого ступеню ефектівності та Підходить для всіх видів ґрунтів.

  Що стосується виготовлення нітроамофоскі, ее отримуються Шляхом превращение амофос. Для цього в процесі нейтралізації фосфорної кислоти аміаком додається хлористий калій. Добриво, створене таким способом, містіть велику Кількість азоту, калію та розчин фосфор. Усі ЦІ Речовини на 100% поглінаються и засвоюються рослинами, забезпечуючі Бажанов результат.

  Використання добрив NPK

  Фосфорні підкормкі, І, зокрема, нітроамофоска, підходять для будь-якіх умів. Незалежності від того, яка рослина вдобрюється и в якому ґрунті вона зростанні, ефект буде помітнім. Нітроамофоска обов'язково додається під усі овочеві, польові та теплічні культури в период вегетації. Варто Зазначити, что без добавки цього добрива НЕ відбувається вирощування зернових, технічних, просапніх культур и багаторічних трав.

  Нітроамофоска вікорістовується на етапі передпосівної подготовки, а потім - як додаткова підкормка в процесі активного розвитку рослин. На Важко глинистому ґрунті рекомендовано Внесення добрива з осені, а на легкому - з весни.

  форми внесення добрива

  У кожної рослини свои спожи. Вносячі основне добриво під ту чи іншу культуру або піджівлюючі ее, та патенти, враховуваті характерні для кожного конкретного випадка Особливості. Нижчих представлені культури, Які найбільш часто трапляються, І спосіб збагачення ґрунту для них:

  Ранее згадувать, что нітроамофоска - добриво нейтральне І, по суті, нешкідліве. Дійсно, перенасітіті Їм ґрунт доволі складно, однак, Вказаною норм все ж таки Варто дотримуватись. У Першу Черга, це позитивно впліватіме на стан рослин. У збалансований условиях стебелькам и листя буде забезпечен повноцінній розвиток. Кроме того, надмірне использование добрива спричинили Зайві витрати, в якіх ніхто НЕ зацікавленій.

  Преимущества нітроамофоскі перед іншімі мінеральними добрива:

  Де и як купити нітроамофоску

  Потрібно купити добриво NPK , но ві не знаєте, куди звернути? В«Перший український маркет хімічної сировиниВ» поможет вам зверни найбільш якісне добриво - оформлюйте замовлення безпосередно на нашому сайті.

  Ми Надамо будь-який необхідній ОБСЯГИ у найкоротші Терміни!

  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev.ua

  < img src="https://soda.kiev.ua/image/catalog/product/440719537_440719537.jpg?PIMAGE_ID=440719537" /> <

  Характеристики
  Препаратівная формаГранули
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре