Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  Лауретсульфат натрію Sulforokanol L370 3823700000

  Лауретсульфат натрію Sulforokanol L370
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Лауретсульфат натрію Sulforokanol L370 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 76241145
  • ТН ВЭД: 3823700000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  301 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Сульфороканол L370/1: сфери застосування цього виду ПАР

  Сульфороканол L370/1 – це поверхнево-активна речовина аніонного типу із групи алкілефірсульфатів. Його основу становить відомий піноутворювач під назвою лауретсульфат натрію. У його концентрованому варіанті міститься до 70% основної діючої речовини.

  Основні характеристики сульфороканолу

  Ця речовина виглядає як рідка паста світло-жовтого або прозорого відтінку. Для сульфороканолу L370/1 характерна максимально низька здатність утворювати міцели, тому навіть невелика кількість даної речовини у складі продукту забезпечує створення стабільної за своїми фізичними і хімічними властивостями піни.

  Цей вид ПАР відрізняється непоганими миючими та емульгуючими характеристиками. Він ідеально підходить для використання у складах гігієнічної косметики, а також миючих засобів. У складі сульфороканолу L370/1 зовсім не консервантів, і він здатний повністю розкладатися в природному середовищі, не завдаючи їй шкоди.

  Переваги сульфороканолу L370/1

  До основних плюсів використання цього виду поверхнево-активної речовини можна віднести:

  • широкі можливості для застосування у різних сферах;

  • синергетична взаємодія з речовинами, що відповідають за зв'язування між собою частинок води, стабілізаторами та компонентами, що змочують;

  • здатність формувати стабільні емульсії у лужному та кислому середовищах;

  • полегшення промислового виробництва пін з нестабільним складом (наприклад, гіпсокартону).

  Понад те, сульфороканол продається у концентрованої формі, що у результаті знижує вартість транспортування речовини та її підсумкової вартості.

  Області застосування речовини

  Зустріти сульфороканол ви можете у складі:

  • гелів для душу та шампунів;

  • косметики для догляду за шкірою обличчя;

  • засобів для догляду за рослинами;

  • засобів автомобільної хімії.

  Ефективні піноутворюючі властивості цього ПАР дозволяють використовувати його для засобів для гасіння пожеж.

  У будівельній промисловості сульфороканол L370/1 застосовують як компонент добавок у розчини цементу та бетон – цей ПАР допомагає підвищити його стійкість до морозів.

  У шкіряній галузі ця речовина використовується як компонент складів, призначених для знежирення та прання шкіри – у цій галузі високо цінуються його відмінні миючі здібності.

  Цей хімічний продукт завдяки своїй здатності знижувати поверхневу напругу застосовується у промисловості для виготовлення полімерних дисперсій на водній основі. Більш того, сульфороканол L370/1 забезпечує необхідний рівень емульгування мономерів суміші. Застосовують цю речовину для виготовлення складів, призначених для обробки металевих поверхонь.

  Виробник цієї речовини є одним з найбільших та перевірених у Центрально-Східній Європі – він пропонує спеціальні хімічні склади, добавки та ПАР за найдоступнішими цінами.

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  CAS
  Міжнародна назва:Sodium Laureth Sulfate, Sodium C12-C14 Laureth Sulfate
  Синонім:Спирти C12-C14, етоксильовані >2.5 TE , сульфатовані, солі натрію, Спирты C12-C14, этоксилированные >2.5 TE , сульфатированные, соли натрия, Натриевая соль С12-14 сульфатированного этоксилированного лаурилового спирта, SLES, Лаурет сульфат натрия, Спирты, C12-C14, этоксилированные>, 2, 5 EO, сульфатированные, натриевые соли, Sodium Laureth Sulphate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium lauryl C12-14 ether sulphate, SLES, Alcohols, C12-C14, ethoxylated >, 2.5 EO, sulfated, sodium salts, CAS 13150-00-0.
  CAS №:13150-00-0
  Основна речовина:70%
  Упаковка:Бочка 170

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Лауретсульфат натрію Sulforokanol L370 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Лауретсульфат натрію Sulforokanol L370 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.