Menu
Ваша корзина

  Бетаїн 30% (Рокаміна До 30), кокаминопропилбетаин 3402190000

  Бетаїн 30% (Рокаміна До 30), кокаминопропилбетаин
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Бетаїн 30% (Рокаміна До 30), кокаминопропилбетаин Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 76241288
  • ТН ВЭД: 3402190000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  248 переглядів
   
   
   
   
   

  Властивості: - М'який со-ПАР, сумісний з аніонними / катіонними / неіонними ПАР - м'який допоміжний ПАР, не дратівливий шкіру - один з найбільш безпечних - До допоміжних ПАР відносять амфотерні, неіонні і катіонні речовини. Вони необхідні в складах шампунів для підвищення сумісності основних (аніонних) ПАР з шкірою і волоссям, підвищення пенообразующих властивостей, регулювання в'язкості, зниження знежирюючого дії. - амфотерні поверхнево-активна речовина. - Зменшує подразнюючу дію інших ПАР - У поєднанні з аніонними ПАР стає загустителем, покращує пенообразующую здатність і підвищує нешкідливість рецептур - Володіє хорошими очисними і пеноформірующімі властивостями - Має властивості кондиціонера і антистатичний - використовується в біо-косметики - м'який очищувач, використовується в комбінації з більш сильними сурфактантами - запобігає утворенню статистичного електричного заряду волосся. - кондиціонуючий агент, що полегшують розчісування сухих і вологих волосся. - Забезпечує приємне очищення, піноутворення хороший догляд за волоссям і шкірою. - сумісний з усіма типами сурфактантов (ПАВов), може використовуватися як основний сурфактант; - стабілізатор піни - Його комбінація з аніонними ПАР призводить до значного поліпшення дерматологічних якостей кінцевого виробу. - Може використовуватися в якості основного ПАР

  Області застосування: - рідке мило, - очищаючі засоби для дитячої шкіри, - очищаючі креми і гелі для особи, - кондиціонери для волосся, - бальзами-ополіскувачі для волосся - підходить для використання в складах для вмивання, косметиці, пеномоющих складах. - Застосовується в якості активної добавки в рідкі, пастоподібні, миючі, пральні та засоби для чищення. - Має хороші пенообразующие і очищаючі властивості, підвищує в'язкість. - гелі для душу - шампуні - піни для ванни - очищають лосьйони для обличчя - мило для рук - очищаючі засоби для дітей - зубні пасти - зубні порошки - добавка в рідкі та тверді мила. Покращує їх властивості застосування. - може бути використаний, як в складах що не містять додаткові ПАР, так і з вмістом останніх.

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  ТипРідина
  УпаковкаБочка

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре