Menu
Ваша корзина

  Присадки для дизельного палива AdMiles 9031809800

  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Немає у наявності
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Присадки для дизельного палива AdMiles Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 772130751
  • ТН ВЭД: 9031809800
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: AdMiles
  295 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Присадки для дизельного палива В«AdMilesВ»

  Заправляючи автомобіль, водій не знає наскільки якісне дизельне паливо отримає, але ж від цього залежить робота двигуна. І якщо авто раптом почало погано слухатися, а з вихлопної труби виходить занадто чорний дим з сажею - на 95% справа в неякісному паливі. До того ж, витрата В«харчуванняВ» буде значно вище. Радикальний вихід - перебрати і промити двигун, видаливши залишки погане дизпаливо. Але можна зробити простіше - купити присадки для дизельного палива і значно поліпшити його якість.

  коректори цетанового числа в пальному; коректори-антигелі - добавки для запобігання збоїв в роботі при низьких температурах; присадки для збільшення потужності двигуна; добавки для промивання паливної системи.

  Що стосується універсальних присадок - вони покращують якість дизельного палива по кількома параметрами відразу, допомагаючи економити пальне та оберігаючи двигун від перешкод в роботі. для вирішення кожної конкретної проблеми краще використовувати відповідні види присадки для дизельного палива, але універсальний варіант краще завжди мати при собі. Багато місця він не займає, але може стати в нагоді в найнесподіваніший момент.

  Коли і які види присадок краще використовувати?

  Робить паливо ефективним і більш екологічно чистим, істотно зменшуючи вихлоп. Захищає і продовжує ресурс роботи паливної системи навіть якщо паливо, залите в автомобіль, виявиться неякісним. Знижує шум і вібрації системи, температурну і механічну навантаження на двигун. < img src="https://soda.kiev.ua/image/catalog/product/1320994603_1320994603.jpg?PIMAGE_ID=1320994603" /> Значно підвищує октанове і цетанове (в залежності від палива) число, знижуючи кількість сажі і диму в вихлопі.

  Чистий добавка без додаткових домішок, які можуть зашкодити роботі двигуна і паливної системи - це AdMiles. Досить економічна - на 10 літрів дизельного палива потрібно додати всього 40 мл присадки, а для 10 літрів бензину її необхідно наполовину менше. Отже, на 100 літрів буде потрібно 400 мл добавки для дизпалива і 200 мл відповідно для бензину. AdMiles завжди дає більше, ніж від нього очікують.

  Порада: змішувати пальне з присадкою краще за 12 і більше годин до використання - так якість палива буде істотно вище, а ефективність більше.

  Відповідь на питання про те, де купити присадки для дизельного палива , очевидний - тільки в перевірених компаніях, які дорожать своєю репутацією. У нас нановуглецевих композит-добавка AdMiles продається у флаконах по 1 і 3.5 літра.

  Характеристики
  Об'єм1000 мл
  Типприсадки для дизельного палива
  Фасовка1 літр

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре