Меню
Your Cart

  Присадки для дизельного палива AdMiles 9031809800

  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Немає у наявності
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Присадки для дизельного палива AdMiles
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Присадки для дизельного палива AdMiles Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 772130751
  • ТН ВЭД: 9031809800
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: AdMiles
  236 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Присадки для дизельного палива «AdMiles»

  Заправляючи автомобіль, водій не знає наскільки якісне дизельне паливо отримає, але ж від цього залежить робота двигуна. І якщо авто раптом почало погано слухатися, а з вихлопної труби виходить занадто чорний дим з сажею - на 95% справа в неякісному паливі. До того ж, витрата «харчування» буде значно вище. Радикальний вихід - перебрати і промити двигун, видаливши залишки погане дизпаливо. Але можна зробити простіше - купити присадки для дизельного палива і значно поліпшити його якість.

  Які присадки бувають?

  Присадки для дизельного палива поділяються на спеціалізовані та універсальні. Вузьконаправлені присадки діляться на:

  коректори цетанового числа в пальному;
  присадки для змащення;
  коректори-антигелі - добавки для запобігання збоїв в роботі при низьких температурах;
  присадки для збільшення потужності двигуна;
  добавки для промивання паливної системи.

  Що стосується універсальних присадок - вони покращують якість дизельного палива по кількома параметрами відразу, допомагаючи економити пальне та оберігаючи двигун від перешкод в роботі. для вирішення кожної конкретної проблеми краще використовувати відповідні види присадки для дизельного палива, але універсальний варіант краще завжди мати при собі. Багато місця він не займає, але може стати в нагоді в найнесподіваніший момент.

  Коли і які види присадок краще використовувати?

  Кожну з них (крім універсальних) краще застосовувати суворо за призначенням.

  Порада: не обов'язково гнатися за добавками від самих прославлених і розкручених торгових марок - вітчизняні варіанти іноді теж діють добре, а коштують дешевше.

  Але звичайно ж на останні розробки виробників автохімії потрібно б звернути пильну увагу - адже присадки для поліпшення якості дизельного палива стають досконалішими з кожним роком .

  На застосування добавок краще дивитися ситуативно. Універсальні коректори підійдуть і влітку, і взимку - якщо після чергової заправки двигун працює не так, як годиться, варто відразу додати присадку-універсал, не чекаючи, поки ситуація погіршиться ще більше. Взимку знадобляться присадки змащувальні для дизельного палива - вони коригують мастильну здатність і пом'якшують знос. Адже часто власники автомобілів стикаються з підміною палива, яке перетворили з літнього в зимовий шляхом додавання гасу. Тому профілактичний затоку такої добавки через кожні 4-5 заправок цілком виправданий.

  Для початку зими підійде і антигель - заправки починають продавати «зимовий» варіант палива тільки після того, як повністю піде «літній». Але погода може змінитися дуже різко. Погіршень в будь-якому випадку чекати не доводиться, зате система після раптового нічного морозу точно не дасть збоїв. Варто запастися коректорами заздалегідь, тому що на присадки для дизельного палива взимку ціна традиційно стає вище. Підвищення цетанового числа також актуально особливо, якщо автомобіль буде заправлятися не в великих містах, а на околицях або придорожніх заправках.

  Що новенького випустила автомобільна промисловість?

  Серед новинок в присадках для пального виділяється нановуглецевих композит-добавка AdMiles. Він відноситься до універсальних варіантів, а значить:

  Робить паливо ефективним і більш екологічно чистим, істотно зменшуючи вихлоп.
  Допомагає заощаджувати до 3-4 гривень з кожного літра бензину або дизельного палива, значно знижуючи витрати автовласника.
  Підвищує рівень потужності двигуна, покращує динаміку і розгін.
  Очищає і змащує форсунки, паливні магістралі, інжектори, зменшує сухе тертя.
  Захищає і продовжує ресурс роботи паливної системи навіть якщо паливо, залите в автомобіль, виявиться неякісним.
  Знижує шум і вібрації системи, температурну і механічну навантаження на двигун.
  < img src = "https://soda.kiev.ua/image/catalog/product/1320994603_1320994603.jpg?PIMAGE_ID=1320994603" style = "width: 50px; height: 50px;" /> Значно підвищує октанове і цетанове (в залежності від палива) число, знижуючи кількість сажі і диму в вихлопі.

  Чистий добавка без додаткових домішок, які можуть зашкодити роботі двигуна і паливної системи - це AdMiles. Досить економічна - на 10 літрів дизельного палива потрібно додати всього 40 мл присадки, а для 10 літрів бензину її необхідно наполовину менше. Отже, на 100 літрів буде потрібно 400 мл добавки для дизпалива і 200 мл відповідно для бензину. AdMiles завжди дає більше, ніж від нього очікують.

  Порада: змішувати пальне з присадкою краще за 12 і більше годин до використання - так якість палива буде істотно вище, а ефективність більше.

  Відповідь на питання про те, де купити присадки для дизельного палива , очевидний - тільки в перевірених компаніях, які дорожать своєю репутацією. У нас нановуглецевих композит-добавка AdMiles продається у флаконах по 1 і 3.5 літра.

  Характеристики
  Об'єм1000 мл
  Типприсадки для дизельного палива
  Фасовка1 літр

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре