Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Нітроамофоска НПК 8:19:29 3105201000

  Нітроамофоска НПК 8:19:29
  Нітроамофоска НПК 8:19:29
  *Уточнюйте актуальну ціну
  Нітроамофоска НПК 8:19:29
  Нітроамофоска НПК 8:19:29
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Нітроамофоска НПК 8:19:29 Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: биг-бег
  • SKU: 80616826
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 3105201000
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2043 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Нітроамофоска NPK  замовити зараз 0660445700

  Добриво, про яке піде мова, містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання має потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваних рослин. NPK добрива відносяться до повільно діючих. Вони розбавляються у воді і вносяться під будь-які культури в досить великих кількостях, не завдаючи при цьому жодної шкоди. Перенасичення такими добавками практично неможливо.

  Роль азоту в розвитку рослин

  Азот міститься в клітинах рослин і бере активну участь у побудові рослинних білків, вітамінів і хлорофілу. Коли в рослинні тканини проникають патогенні мікроорганізми, відбувається захисна хімічна реакція, в якій бере участь монооксид азоту.

  У період активного розвитку зеленої маси рослин азот забезпечує стимулюючу дію, прискорюючи цим процес зростання стебел і листя. Природним шляхом рослини отримують азот у вигляді азотнокислих солей та аміаку. Ці речовини є продуктами розпаду рослин і останків тварин.

  Таким чином, підживлення овочевих і фруктових культур добривом, що містить азот, прискорює розвиток рослин, зміцнює їх захисну систему та збільшує кількість врожаю.

  Роль фосфору

  Даний елемент є одним із найбільш важливих компонентів аденозинтрифосфату (нуклеотид АТФ), який є універсальним джерелом енергії для клітин живих організмів. Як і азот, фосфор бере активну участь у створенні багатьох рослинних білків. Без нього повноцінне формування кореневої системі майже неможливо. Дефіцит фосфору призведе до того, що коріння буде слабким і вразливим. При найменшому натяку на посуху, рослина дуже швидко загине. Оптимальний баланс фосфорного живлення сприятиме підвищенню стійкості до захворювань. Варто відзначити, що від фосфору залежить не тільки стійкість рослин до різних негативних чинників, але й плодоношення та цвітіння.

  Результати досліджень свідчать, що рослини забирають з ґрунту набагато більше фосфору, ніж віддають, тому, займаючись вирощуванням тієї чи іншої культури, ні в якому разі не можна забувати про компенсацію цієї різниці. Крім того, необхідно враховувати, що залуження ґрунту веде до того, що фосфор переходить в нерозчинну форму, яка зовсім не підходить для живлення рослин. Щоб ситуація не вийшла з-під контролю, перед висадкою тієї чи іншої культури необхідно вимірювати кислотність ґрунту.

  Роль калію

  Переоцінити значення цього елементу для розвитку рослин досить складно. Ця речовина присутня в усіх рослинних організмах у вигляді іонів K +. Іони калію незамінні в процесі синтезу вуглеводів і органічних речовин та їх транспортуванні від листя до інших органів рослини. Крім того, за рахунок іонів калію здійснюється азотний обмін речовин, який запобігає скупченню в клітинах рослини надлишкового аміаку.

  Ще одна надзвичайно важлива функція калію постійне підтримання необхідного для рослини водного балансу. Калій здатний підвищувати ефективність споживання й утримання вологи. За рахунок цього підвищується морозостійкість і стійкість до посухи, а також посилюється осмотичний тиск усередині клітин.

  Як і фосфор, калій зміцнює клітини рослини, роблячи стебла, листя та коріння стійкішими до захворювань. У природних умовах рослини отримують калій з ґрунту у вигляді карбонату, який, взаємодіючи з водою, перетворюється на іони калію. Для рослин такий розчин є найбільш доступним, і при додаванні підживлюючої суміші це варто враховувати.

  Виробництво NPK добрив

  Майже всі складні добрива, поширювані по країнах СНД, представлені амофосом. Його отримують у процесі нейтралізації продуктів взаємодії фосфорної кислоти з фосфоритом (або апатитом) за допомогою аміаку. Амофос є концентрованим добривом високого ступеню ефективності та підходить для всіх видів ґрунтів.

  Що стосується виготовлення нітроамофоски, її отримують шляхом перетворення амофосу. Для цього в процесі нейтралізації фосфорної кислоти аміаком додається хлористий калій. Добриво, створене таким способом, містить велику кількість азоту, калію та розчинний фосфор. Усі ці речовини на 100% поглинаються і засвоюються рослинами, забезпечуючи бажаний результат.

  Використання добрив NPK

  Фосфорні підкормки, і, зокрема, нітроамофоска, підходять для будь-яких умов. Незалежно від того, яка рослина вдобрюється і в якому ґрунті вона росте, ефект буде помітним. Нітроамофоска обоввЂв„ўязково додається під усі овочеві, польові та тепличні культури в період вегетації. Варто зазначити, що без добавки цього добрива не відбувається вирощування зернових, технічних, просапних культур і багаторічних трав.

  Нітроамофоска використовується на етапі передпосівної підготовки, а потім як додаткова підкормка в процесі активного розвитку рослин. На важкому глинистому ґрунті рекомендовано внесення добрива з осені, а на легкому з весни.

  Форми внесення добрива

  У кожної рослини свої потреби. Вносячи основне добриво під ту чи іншу культуру або підживлюючи її, необхідно враховувати характерні для кожного конкретного випадку особливості. Нижче представлені культури, які найбільш часто трапляються, і способи збагачення ґрунту для них:

  •  Овочі під час підривання розсади - 2,8-3,0 кг/сотка;
  •  Картопля в фазі бутонізації - 2,6-2,8 кг/сотка;
  •  Суниця після цвітіння або на початку весни - 1,2-1,4 кг/сотка;
  •  Кущі ягід на початку весни - 2,5-2,7 кг/сотка;
  •  Плодові дерева ранньою весною - 4,5-5 кг/сотка;
  •  Домашні квіти (полив під час весняно-літнього сезону) - 15-20 грам на літр води.

  Раніше згадувалося, що нітроамофоска добриво нейтральне і, по суті, нешкідливе. Дійсно, перенаситити їм ґрунт доволі складно, однак, вказаних норм все ж таки варто дотримуватися. У першу чергу, це позитивно впливатиме на стан рослин. У збалансованих умовах стебелькам і листю буде забезпечено повноцінний розвиток. Крім того, надмірне використання добрива спричинить зайві витрати, в яких ніхто не зацікавлений.

  Переваги нітроамофоски перед іншими мінеральними добривами:

  • Комплексне живлення рослин. У цьому добриві ідеально збалансовані корисні елементи, що забезпечують максимальний ефект.
  • Підвищена врожайність. Із таким добривом рослини будуть давати на 15-18% більше плодів.
  • Підвищення імунітету рослин. Культури, які підживлюються нітроамофоскою, дуже рідко піддаються руйнівній дії іржі та мучнистої роси.
  • Загальне зміцнення рослини. З нітроамофоскою стеблинки будуть надзвичайно міцними, підвищиться їхня стійкість до вилягання.

  Де і як купити нітроамофоску

  Потрібно купити добриво NPK, але ви не знаєте, куди звернутися? «Перший український маркет хімічної сировини» допоможе вам обрати найбільш якісне добриво ? оформлюйте замовлення безпосередньо на нашому сайті.

  Ми надамо будь-який необхідний обсяг у найкоротші терміни!

  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev.ua

  CAS
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  Вага50 кг
  Вигляд добриваАммофос
  доставка по Українівсі регіони
  Концентрована форма добриватак
  Мінімальна температура зберігання-50 град.
  Максимальна температура ефективної дії60 град.
  Максимальна температура зберігання60 град.
  нитроаммофоскаNPK 8:19:29
  Препаратівная формаГранули
  Термін зберігання24 мес
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Нітроамофоска НПК 8:19:29 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Нітроамофоска НПК 8:19:29 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.