Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Адіпінова кислота Е355 2917120000

  Адіпінова кислота Е355
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Адіпінова кислота Е355 Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 970669632
  • ТН ВЭД: 2917120000
  • Країна виробник: Китай
  • Статус: предоплата
  • Бренд: JIANGSU HONGYUAN PHARMACEUTICAL CO., LTD.
  42844 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Адипінова кислота

  Вам цікаво, що таке адипінова кислота , як її отримують і яким чином використовують - тоді вам точно стане корисною наша публікація. Найчастіше її можна зустріти на упаковках різних продуктів і кондитерських виробів - вона зашифрована під абревіатурою добавки Е355.

  Основні властивості адипінової кислоти схожі з тими, які характерні для всіх двоосновний кислот. Варто зазначити, що ця речовина декарбоксілізіруется, якщо температура навколишнього середовища перевищує 300C. Цікаво, що невелика кількість адипінової кислоти в природі зустрічаються в цукровій тростині і столовому буряку.

  Адипінова кислота - хімічні властивості :

  - молярна маса речовини дорівнює 146 , 14 г / моль;

  якої C6h20O4, в результаті процесу етерифікації розпадається на ді-і моноефіри. Вона утворює поліефіри при взаємодії з двохатомними спиртами утворюються поліефіри, з аміаком і амінами вона утворює солі амонію. Якщо з її кристалів випарувати зайву вологу, в результаті вийдуть адіпаміди.

  Дана речовина являє собою двухосновную насичену карбонову кислоту, яка складається з дуже дрібних безбарвних кристалів. Вони мають легкий кислуватий присмак, а запах у них відсутній.

  Адипінова кислота добре розчиняється в метанолі, етанолі і ацетоні, але подібна реакція взаємодії неможлива в оцтової кислоти. Її кристали погано розчиняються в петролейном ефірі, циклогексане і бензолі. У воді адипінова кислота розчиняється по-різному - все залежить від її температури.

  Найчастіше адипінова кислоту синтезують не в лабораторних умовах, а на великих промислових підприємствах - саме цей компонент є основним в процесі виробництва нейлону. Адипінова кислоту купити також варто, якщо ви займаєтеся виготовленням різних типів покриттів, полімерів, миючих засобів.

  Адипінова кислота: застосування і особливості використання

  Найчастіше адипінова кислота зустрічається в різних продуктах харчування, а саме кондитерських виробах. Завдяки особливим властивостям вона запобігає передчасному псуванню продуктів, регулює рівень їх кислотності і уповільнює процес їх окислення при взаємодії з киснем. Адипінова кислоту додають в карамель прохолодні напої, в яких немає алкоголю, навіть невеликому підприємству, також застосовується для:

  - отримання складних хімічних речовин - в цих реакціях вона виступає або проміжною ланкою, або мономером;

  - виготовлення витратних матеріалів для шпаклівки, підошов взуття;

  - регулювання рівня рН при виготовленні миючих засобів;

  - обробки натуральної шкіри.

  Часто адипінова кислота зустрічається в складі коштів, які застосовуються для очищення та дезинфікування питної води.

  Адипінова кислота, клас небезпеки якої 3, малотоксична, тільки її пил є вибухонебезпечною. Її офіційно дозволено вживати в їжу - шкода здоров'ю людини може заподіяти лише її передозування в продуктах харчування.

  При її потраплянні в дихальні шляхи починається інтенсивний кашель, запалюється горло - воно стає сильно червоним і сухим, також утруднюється дихання. Якщо ж адипінова кислота випадково потрапляє вам в очі, то ви відчуєте сильний біль. На епідерміс кристали цієї кислоти також діють агресивно - шкіра запалюється і червоніє.

  Чому ж адипінова кислота настільки популярна? Секрет полягає в тому, що її дозволено перевозити не тільки в спеціально передбачених для цього цистернах, але і в мішках, причому, на будь-якому виді транспорту. Таким чином, набагато спрощується і здешевлюється вартість доставки речовини до обраної заздалегідь локації.

  Найчастіше адипінова кислота транспортується в мішки, виготовлені з декількох багатошарових паперових елементів, а також вкладишів з поліестеру. Іноді зустрічається упаковка кислоти в мішки, які виготовляються з ламінованого 5-слойного матеріалу - його нічим додатково не просочують. Температура в місці зберігання речовини не повинна перевищувати 50 С.

  адипінова кислоту купити в Києві за вигідною ціною ви можете як оптом, так і в роздріб.

  CAS
  Міжнародна назва:Adipic acid
  Хімічна формула:C6H10O4
  CAS №:124-04-9
  ДСТУ10558-80
  Класифікація ЕЕ355 регулятор кислотності
  Упаковка:мішок 25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Адіпінова кислота Е355 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Адіпінова кислота Е355 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.