Перекис водню для очищення води в басейні

Для 100% -ної дезінфекції води в басейні і запобігання розмноження в ній патогенних мікроорганізмів застосовуються різні засоби. Купити перекис для басейну - одне з найбільш ефективних і доступних за ціною засобів. Речовина не містить сполук хлору, тому не робить негативного впливу на слизові оболонки і шкіру, але одночасно має потужний дезинфікуючим ефектом.

Властивості перекису для басейнів

Перекис не має яскраво вираженого кольору і запаху. Її молекули неміцні, тому їх легко розщепити на активний кисень і воду. Частинки активного кисню, на які розпадається перекис, здатні швидко знищувати всю патогенну мікрофлору, а також освітлювати воду і надавати їй кришталеву чистоту як візуально, так і за хімічним складом. Більш того, перекис водню очищає стінки басейну від нальоту, але при цьому не порушує баланс pH води - її регулярне використання дозволяє максимально зменшити витрати на обслуговування басейну.

Шкідливо чи ні використання перекису для басейну сказати складно. Але точним є той факт, що для очищення води можна використовувати в повному обсязі види перекису водню. Не рекомендується купувати і застосовувати пергідроль з концентрацією активної речовини вище 60%. Це хімічна речовина відрізняється підвищеною вибухонебезпечність, тому вимагає особливого суворого контролю його транспортування і подальшого зберігання. Краще зупинити вибір на медичної перекису водню з рівнем концентрації від 30 до 40%, а також на технічній перекису водню марок А і В (їх концентрація дорівнює 37% і 60% відповідно).

Перекис для басейну: інструкція із застосування

Незважаючи на достатню простоту у використанні і відносну безпеку, все-таки існує ряд правил щодо застосування хімічної речовини для очищення води в басейнах і штучних водоймах. Це стосується як забезпечення безпеки для здоров'я людини, так і ефективності її впливу на забруднену воду.

Якісної очищення басейну за допомогою перекису водню буде тільки в тому випадку, якщо строго дотримуватися всіх рекомендацій, які стосуються температури робочої рідини, концентрації в ній активної речовини, а також ступеня забруднення води і її загального обсягу.

Ви придбали перекис для басейну, але як використовувати її з метою профілактики забруднення води? Дотримуйтесь наступною схемою - на 1 кубічний літр води потрібно взяти 100-150 г речовини з 60% -ної концентрації, або ж 200-300 г речовини з 30-40% -ної концентрацією.

Залежно від ступеня забруднення води на 1 м3 води використовуйте різну кількість перекису водню для басейну, добові норми витрат якої є наступними:

• Низька ступінь забруднення - 400-500 г речовини з 60% -ної концентрації або 500-700 г речовини з 30-40% -ної концентрацією. Час впливу перекису на воду становить 24 години.

• Середній ступінь забруднення - 600-700 г речовини з 60% -ної концентрації або 800 г - 1,1 кг речовини з 30-40% -ної концентрацією. Час впливу перекису на воду збільшується до 48 годин.

• Високий ступінь забруднення - 700-800 г речовини з 60% -ної концентрації або 1,2 кг - 1,4 кг речовини з 30-40% -ної концентрацією. Час впливу перекису на воду становить 72 години.

Щоб поліпшити ефект впливу пергідролю на воду, перед використанням речовини варто прибрати з басейну великі частки сміття за допомогою сачка.

Перед тим, як залити перекис в воду, варто перевірити її рівень рН. Якщо він знаходиться в межах норми (це показники від 7,2 до 7,6), тоді до очищення басейну можна приступати негайно. Якщо ж він перевищує вищезазначені показники або вони, навпаки, нижче, ніж потрібно, тоді варто попередньо задіяти склади для зниження або підвищення рівня рН води.

Готову перекис для басейну як розводити у воді для її очищення і дезінфекції? Якщо в його чаші є циркуляційний насос, тоді його варто перевести в режим фільтрації, а водозабірну трубку помістити в ємність з перекисом водню.

Якщо ж в басейні немає циркуляційного насоса, то залити пергідроль в воду можна просто так. Краще вводити складу в басейн одночасно в декількох точках по його периметру за допомогою лійки або будь-яких інших зручних вам пристосувань. Важливо при цьому не потрапляти розчином на стінки басейну і інші поверхні.

Після того, як перекис залита в воду, варто лише почекати потрібну кількість часу. Потім поверхню чаші басейну ретельно очистіть від нальоту, який на ній утворюється в результаті дії молекул активного кисню.

Перекис для басейну: за і проти її використання для очищення води

У будь-якого виду дезинфектанта для води є плюси і мінуси. Наприклад, перевагами застосування перекису водню є:

• доступна ціна;

• відсутність різкого неприємного запаху;

• ефективне очищення води вже після 1 застосування;

• відсутність впливу на рівень рН води;

• ефект від її дії зберігається мінімум на 1 місяць.

Недоліків у неї набагато менше, ніж переваг.До них можна віднести необхідність дотримуватися суворого температурний режим при її використанні. Температура води в басейні не повинна перевищувати 27 градусів, інакше бажаний ефект дезінфекції та очищення не буде досягнутий. Також на перекис водню часто виникає алергічна реакція, якщо у вас чутлива шкіра, схильна до почервоніння і висипань.

Перекис для басейну: інструкція по техніці безпеки

Дана речовина для очищення води в басейнах використовується в набагато більшій концентрації, ніж його медичний аналог, тому застосовувати його варто з дотриманням ряду правил. Працювати з концентрованою перекисом водню варто в захисних окулярах, а також в гумових рукавичках. Якщо речовина потрапила на відкриті ділянки шкіри, їх варто негайно промити великою кількістю чистої води. У разі, якщо після контакту з перекисом водню на шкірі з'явилося почервоніння, варто звернутися до лікаря за наданням кваліфікованої медичної допомоги.

Основні помилки при використанні перекису для дезінфекції води

Перекису водню дозування вимагає особливої уважності і педантичність, так як нерідко після очищення вода в басейні продовжує залишатися зеленою і трохи каламутною. Недотримання правильних пропорцій - це основна проблема. Також неповне очищення води в басейні трапляється через її невідповідною температури - занадто високою або занадто низькою, або використання простроченої перекису.

Замовити перекис для басейну високої якості ви можете у нас онлайн. Доставка замовлення у ваше місто буде оперативно оформлена, але пам'ятайте, що від вас особисто також залежить якість очищення води в басейні. Перед тим, як використовувати пергідроль для дезінфекції, повинно пройти не менше 5 днів, якщо раніше ви використовували будь-які інші хімічні речовини для очищення басейну. В іншому випадку, результат її впливу на воду буде незадовільним.