Застосування пропіленгліколю для консервації водно-моторної техніки

Для постановки суден на зимовий (міжнавігаційного) зберігання необхідно провести процедуру їх консервації. Кращим засобом для цього по праву вважається саме пропіленгліколь. Ця рідина вважається безпечною як для людини, так і для навколишнього середовища.

Особливості використання пропіленгліколю для яхт

Пропіленгліколь - це низкозамерзающая рідина. Робочий діапазон температур її 99% -ного концентрату достатньо широкий - від -60 ° С до + 188 градусів. Для консервації суден в кліматичних умовах нашої країни досить використовувати 54% -ний розчин пропіленгліколю - його робочий діапазон температур варіюється від -40 ° С до +106 градусів.

На сьогоднішній день саме ця рідина вважається найкращою для проведення процедури консервації яхт і катерів для зберігання на відкритому повітрі і в неопалюваних приміщеннях в зимовий період. Для різних моделей водно-моторної техніки знадобиться різну кількість пропіленгліколю - в середньому, від 60 до 120 літрів. Переваги пропиленгликоля для консервації катерів і яхт

Після закінчення навігації кожен власник водно-моторної техніки зобов'язаний провести консервацію свого транспорту, щоб користуватися ним і в наступному сезоні. Найкраще для цієї мети підходить пропіленгліколь.

Пропіленгліколь - це рідина органічного походження. Вона не має кольору і має ледве відчутним специфічним запахом. Саме ця речовина варто використовувати для консервації на зиму яхт і катерів з кількох причин:

• Воно не є токсичним, на відміну від етиленгліколю. Навіть якщо система охолодження виявиться негерметичной, і пропіленгліколь потрапить у воду або повітря, він не являтиме небезпеки для екології і для здоров'я людини, так як речовина не виділяє отруйні пари. У багатьох країнах світу застосування пропиленгликоля дозволено навіть в харчовій промисловості.

• Пропіленгліколь не пошкоджує ущільнювачі в системах і інші види гумотехнічних виробів, які є в яхтах і катерах, на відміну від більшості хімічних рідин-незамерзаек. Більш того, ця речовина змазує такі поверхні, пом'якшує і захищає їх.

• Після використання пропіленгліколю не потрібно багато разів промивати ємності від присадок, так як вони апріорі в ньому відсутні. Більш того, після процесу розконсервації водно-моторної техніки в цистернах взагалі не буде ніякого запаху.

Завдяки своїй доступною вартості консервація суден за допомогою цієї речовини є ще і максимально економічною, якщо порівнювати з іншими видами хімічних речовин.

Купити пропіленгліколь в Україні ви можете на нашому складі хімічної сировини, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Сторінка замовлення пропіленгліколю