Menu
Ваша корзина

  Рибне борошно кормове 2301200000

  Рибне борошно кормове
  Новинка
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Рибне борошно кормове Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: 25
  • SKU: 1221227130
  • Вага: 25.00кг
  • ТН ВЭД: 2301200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Бренд: Импорт
  123 переглядів
   
   
   
   
   

  Рибне борошно кормове


  вміст протеїну 64%


  упаковка - мішки 25 кг


  виробництво - Євро Союз


  Купити рибну муку оптом в Україні


  Розробник продукції зробив акцент на ноу-хау способу переробки рибних відходів. Технологічний процес включає використання гнучкого методу термофільної біоферментації, а також високотехнологічного обладнання. Технологія передбачає використання різних температурних і швидкісних режимів, видів сировини, що в підсумку дає можливість змінювати параметри готової продукції.


  Спосіб переробки рибних відходів відповідає нормам, встановленим ветеринарно-санітарним стандартам. Крім того, виробник проводить і мікробіологічні аналізи, які підтверджують відповідність кормової рибного борошна нормативним вимогам.


  Серед основних переваг кормової муки зазначається:


  В· Зниження собівартості продукту;


  В· Вміст мікроелементів, амінокислот і вітамінів;


  В· Значне підвищення приростів;


  В· Відсутність будь-яких добавок (кормове борошно виробляється тільки на основі органічної сировини);


  В· Вміст протеїну коливається від 32 до 65%, також борошно відповідає необхідним параметрам вологості, жирності та ін .;


  В· Гарантія мікробіологічної чистоти.


  Вартість рибного борошна в Україні


  Вартість готової продукції залежить від безлічі факторів. Проте виробник прагне утримувати фіксовану ціну, щоб товар був вигідний покупцеві як з точки зору якості, так і ціни рибного борошна.


  Основні параметри якості


  Один з головних показників - відсоток протеїну, який визначається на основі побажань покупця. Виробник пропонує продукцію двох типів:


  1. Сирий протеїн в 32% - показник на 12% нижче того, який диктує стандарт. В даному випадку для виробництва кормового борошна використовувалися хвостова частина і голови, а не риба цілком (хвостова частина, тушка і голова, в яких міститься протеїн) як це прописано в нормах.


  2. Сирий протеїн з показником 45% і більше. При виробництві використана вся тушка риби з додаванням кров'яної муки.


  Відсоток вологості - 8.


  Жирність борошна при рівні протеїну 32% становить 17% риб'ячого жиру, а при показнику 45%, рівень жирності 18%. При цьому жир легко засвоюється. Після завершення процесу ферментації жир не окислюється, тому в готовий продукт не додається комбікорм, який містить високий відсоток стабілізаторів і антиоксидантів.


  Кислотний показник жиру 7 - 12%

  Вміст кальцію на рівні 6%, а фосфору - 1,8%


  Засвоюваність продукції, яка складається з двох показників - фактична засвоюваність від 90% і розчинність не менше 70%. Показники визначаються технологією виробництва (ферментація).


  Способи дозувань для домашніх тварин:


  В· Курчата (в складі базового корму - 7% від маси корму, а в складі готового комбікорму - 3%. Для дорослих птахів фінішний показник комбікорми становить від 2 до 3%.


  В· Поросята (4 - 10 тижнів) в складі стартового (базового) корми не більше 5%, а для поросят від 10 тижнів - 3%. Для свиноматок показник становить 2 - 10%.


  В· ВРХ не більше 10%.


  Гарантія та основні способи зберігання


  Якість готової кормової муки підтверджується сертифікатами. Термін зберігання продукції становить 1 рік, більш тривалий період може призвести до зростання показника кислотності. Протягом року цей параметр зберігається на рівні 7 - 10%. Для зберігання рибного борошна необхідно вентильований, сухе складське приміщення, де немає доступу прямих сонячних променів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Пов'язані статі