Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Рибне борошно кормове 2301200000

  Рибне борошно кормове
  Новинка
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Рибне борошно кормове Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 25
  • SKU: 1221227130
  • Вага: 25.00кг
  • ТН ВЭД: 2301200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Бренд: Импорт
  35946 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Рибне борошно кормове


  вміст протеїну 64%


  упаковка - мішки 25 кг


  виробництво - Євро Союз


  Купити рибну муку оптом в Україні


  Розробник продукції зробив акцент на ноу-хау способу переробки рибних відходів. Технологічний процес включає використання гнучкого методу термофільної біоферментації, а також високотехнологічного обладнання. Технологія передбачає використання різних температурних і швидкісних режимів, видів сировини, що в підсумку дає можливість змінювати параметри готової продукції.


  Спосіб переробки рибних відходів відповідає нормам, встановленим ветеринарно-санітарним стандартам. Крім того, виробник проводить і мікробіологічні аналізи, які підтверджують відповідність кормової рибного борошна нормативним вимогам.


  Серед основних переваг кормової муки зазначається:


  · Зниження собівартості продукту;


  · Вміст мікроелементів, амінокислот і вітамінів;


  · Значне підвищення приростів;


  · Відсутність будь-яких добавок (кормове борошно виробляється тільки на основі органічної сировини);


  · Вміст протеїну коливається від 32 до 65%, також борошно відповідає необхідним параметрам вологості, жирності та ін .;


  · Гарантія мікробіологічної чистоти.


  Вартість рибного борошна в Україні


  Вартість готової продукції залежить від безлічі факторів. Проте виробник прагне утримувати фіксовану ціну, щоб товар був вигідний покупцеві як з точки зору якості, так і ціни рибного борошна.


  Основні параметри якості


  Один з головних показників - відсоток протеїну, який визначається на основі побажань покупця. Виробник пропонує продукцію двох типів:


  1. Сирий протеїн в 32% - показник на 12% нижче того, який диктує стандарт. В даному випадку для виробництва кормового борошна використовувалися хвостова частина і голови, а не риба цілком (хвостова частина, тушка і голова, в яких міститься протеїн) як це прописано в нормах.


  2. Сирий протеїн з показником 45% і більше. При виробництві використана вся тушка риби з додаванням кров'яної муки.


  Відсоток вологості - 8.


  Жирність борошна при рівні протеїну 32% становить 17% риб'ячого жиру, а при показнику 45%, рівень жирності 18%. При цьому жир легко засвоюється. Після завершення процесу ферментації жир не окислюється, тому в готовий продукт не додається комбікорм, який містить високий відсоток стабілізаторів і антиоксидантів.


  Кислотний показник жиру 7 - 12%

  Вміст кальцію на рівні 6%, а фосфору - 1,8%


  Засвоюваність продукції, яка складається з двох показників - фактична засвоюваність від 90% і розчинність не менше 70%. Показники визначаються технологією виробництва (ферментація).


  Способи дозувань для домашніх тварин:


  · Курчата (в складі базового корму - 7% від маси корму, а в складі готового комбікорму - 3%. Для дорослих птахів фінішний показник комбікорми становить від 2 до 3%.


  · Поросята (4 - 10 тижнів) в складі стартового (базового) корми не більше 5%, а для поросят від 10 тижнів - 3%. Для свиноматок показник становить 2 - 10%.


  · ВРХ не більше 10%.


  Гарантія та основні способи зберігання


  Якість готової кормової муки підтверджується сертифікатами. Термін зберігання продукції становить 1 рік, більш тривалий період може призвести до зростання показника кислотності. Протягом року цей параметр зберігається на рівні 7 - 10%. Для зберігання рибного борошна необхідно вентильований, сухе складське приміщення, де немає доступу прямих сонячних променів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Рибне борошно кормове недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Рибне борошно кормове у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.