Меню
Your Cart

  Салаватський катализаторный завод

  Силікагель фасування від 1кг Силікагель КСМГ - це твердий сорбент гідрофільного типу. Він являє собою висушений пористий гель кремнієвої кислоти, його отримують в результаті реакції взаємодії сірчаної кислоти і розчину силікату натрію. Утворене речовина ретельно промивають і сушать. Си..
  35.00 грн.
  Синтетичний цеоліт: сфери застосування Група мінералів, схожих за своїм складом і містять у своїй структурі лужних і лужноземельних металів іменуються цеолітами. Вони також є алюмосиликатами, будова яких нагадує каркасне кристалічна. У складі такої структури присутні пори, що дозволяє цеоліт..
  102.00 грн.
  Силікагель індикаторний Силікагель - являє собою сорбент у вигляді висушеного гелю кремнієвої кислоти. Силікагель має пористу будову і сильно розвинену внутрішню поверхню. Для отримання силікагелю використовують розчин силікату натрію і сірчану кислоту або сірчанокислий алюміній, що у..
  98.00 грн.
  Силікагель - Великий Силікагель великопористий Гранульований. Силікагель - являє собою сорбент у вигляді висушеного гелю кремнієвої кислоти. Силікагель має пористу будову і сильно розвинену внутрішню поверхню. Для отримання силікагелю використовують розчин силікату натрію і сірчану ки..
  35.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)