Сірка гранульована: характеристики, використання в промисловості та с/г


Сірка гранульована – це продукт хімічного виробництва, який для зручності подальшої промислової обробки поставляється у вигляді гранул. Хімічний елемент входить до складу органічних та неорганічних сполук, а також здатний утворювати кислоти та солі.


Сірка гранульована: склад речовини та основні властивості


У природних умовах речовина має вигляд самородних мінералів, які містяться в місцях із підвищеною вулканічною активністю. Сірка з них видобувається за допомогою різних виробничих методів і відправляється в переробку тільки після її збагачення.


Хімічний продукт виготовляється у вигляді яскраво-жовтих округлих частинок із різним діаметром – він зберігає характерний сірчаний запах. Ви можете, як сірку гранульовану купити, так і рідку, комову, мелену, обложену, медичну, луску, черешкову і пластинчасту - вона випускається в різних варіантах. Рекомендуємо зупинити вибір саме на гранульованій формі з кількох причин:


· У такому вигляді вона краще зберігається:


· Суттєво скорочуються втрати сірки при її подальшій переробці;


· її набагато простіше та безпечніше як зберігати, так і транспортувати.


Сірка відрізняється здатністю до мимовільного займання, вона горить при безпосередньому контакті з сильними окислювачами. До них відносяться солі хлорнуватистої та хлорної кислоти, а також селітри та інші речовини. Сірка у воді не піддається розчиненню так само, як і її сполуки. Але вона розчиняється в сірковуглецю та аніліну.


Сірка гранульована: застосування в промисловості


Активно застосовують речовину в низці виробничих напрямків, починаючи від створення вибухових і горючих сумішей, і закінчуючи добривами для підвищення врожайності сільськогосподарських культур.


Сірка гранульована, використання якої в хімічній індустрії пов'язане із синтезом сірчаної кислоти, надходить на такі підприємства як вихідна сировина. Саме цей напрямок для її застосування становить понад 50% загального обсягу її виробництва. Високо затребуваний цей хімікат і в процесі виробництва різних видів хімпродукції: лакофарбових та волоконних матеріалів, а також сірників.


Цей різновид сировини застосовується також у:


· Гумотехнічному виробництві – тут компонент важливий для синтезу вулканізованої гуми;


· дорожньо-будівельному виробництві – гранульовану сірку застосовують виготовлення особливих видів дорожнього покриття;


· текстильних підприємствах та целюлозно-паперової промисловості – для відбілювання;


· Харчової промисловості – для виробництва цукру;


· Фармакологічної промисловості – виготовлення лікарських препаратів.


Сірка гранульована, виробництво якої в достатній кількості життєво важливе для агропромислового сектора економіки, активно застосовується як добриво. Цілий ряд культур у процесі вирощування потребує додаткового удобрення ґрунту сірого та сполуками на його основі – йдеться про технічні, зернові, бобові, олійні та інші культури.


Сірка гранульована, властивості якої сприятливо впливають на зростання та розвиток сільськогосподарських культур, забезпечує:


· Підвищення процентного вмісту клітковини в зернових;


· Збільшує концентрацію маслянистих компонентів в олійних культурах;


· Поліпшує процес засвоєння рослинами азоту;


· Нормалізує процес фотосинтезу;


· Позитивно впливає на біохімічні процеси в грунті.


Сірка в гранулах застосовується у сільському господарстві як інсектицид, як засіб для санітарної обробки оранжерів, розплідників та теплиць, а також як фунгіцид.


Сірку гранульовану оптом варто придбати в нашому інтернет-магазині для розлуження грунту (підвищення його показників кислотності). З її допомогою ви створите ідеальні умови для вирощування лохини, чорниці, журавлини та декоративних хвойних видів рослин. Вся справа в тому, що ці культури відмінно ростуть саме на підкислених і кислих ґрунтах - підживлення такого ґрунту сірою є обов'язковим, якщо ви хочете отримати багатий урожай ягід.


Рекомендації щодо застосування речовини


Якщо сірку гранульовану купити оптом для комплексного добрива великих ділянок ґрунту, то варто використовувати способом, наведеним нижче.


Норми внесення сірки гранульованої:

· для злакових культур варто вносити на 1 га площі не більше 12-14 кг;


· для олійних культур та кукурудзи – 11 кг на 1 га;


· Для технічних культур - 17 кг на 1 га;


· Для цукрових буряків – 90 кг на 1 га;


· Для бобових культур - 22 кг на 1 га.


Для підкислення ґрунту норми внесення гранульованої сірки варто визначати індивідуально, відповідно до результатів лабораторних тадосліджень ґрунту на показники рівня рН. Базова доза сірки складає 40 г на 1 квадратний метр посівної площі.


Процедура обкурювання (обробки димом від сірки) проводиться для санітарної обробки теплиць, розплідників та оранжерей. Для цього візьміть негорючу тару і спаліть у ній хімікат у пропорції 100 г сірки на 100 квадратних метрів площі. Природно, варто дотримуватись заходів пожежної безпеки, але двері та вікна в приміщенні повинні бути зачинені, а провітрювати приміщення від обкурювання рекомендується лише через 24 години після проведення процедури.


Сірку гранульовану купити в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині оптом чи в роздріб. Погодьте деталі замовлення із нашими менеджерами.