Меню
Your Cart

  Північнодонецьке об'єднання Азот

  Бренд: Северодонецкое объединение Азот Фасовка: Тонна
  Карбамід недорого з доставкою, універсальний засіб для всіх культур і грунтів ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ На сьогоднішній день карбамід (сечовина) є самим універсальним і порівняно недорогим добривом. Відмітна особливість карбаміду, це те що він підходить практично під всі культури і види грунтів. Дани..
  7 200.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  33.00 грн.
  Метанол - СН 3 ОН - безбарвна, прозора, легкозаймиста рідина з запахом, що нагадує етиловий спирт без нерозчинних домішок. Метанол застосовується: Марка а - для процесів основного органічного синтезу. Марка Б - в нафтовій і газовій промисловості для ліквідації кристаллогидратов в трубопрово..
  24.00 грн.
  Полівініловий спирт упакований в мішки нетто 12 кг., Актуальну ціну будь ласка уточнюйте у відділі продажів 0660445700. Доставка по Україні автотранспортом і кур'єрськими службами. Основне застосування полівінілового спирту: в як пава, згущувача в шампунях і клеях, латекс, для створення шихти в..
  55.00 грн.
  Полівініловий спирт упакований в мішки нетто 12 кг., актуальну ціну будь ласка уточнюйте у відділі продажів 0660445700. Доставка по Україні автотранспортом і кур'єрськими службами. Основне застосування полівінілового спирту: як пава, згущувача в шампунях і клеях , латекс, для створення шихт..
  55.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  33.00 грн.
  У харчовій промисловості карбонат амонію в якості добавки E503 застосовується замість соди або дріжджів в кондитерській промисловості і хлібопеченні. Основні продукти в яких використовуються карбонати амонію: різні види печива, бублики, торти, хлібобулочні вироби. В країнах північної Європи ..
  10.00 грн.
  лакофарбових матеріалів і в інших галузях промисловості. ДК упаковується в пропіленові мішки з поліетиленовим вкладишем. Маса продукту (25,0 ± 0,3) кг. Мішки і вкладиші спільно зашиваються. ДК транспортується усіма видами транспорту, в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень ..
  1.00 грн.
  Маса продукту (25,0 ± 0,3) кг. Мішки і вкладиші спільно зашиваються. ДК транспортується усіма видами транспорту, в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на даному виді транспорту. Зберігається в упакованому вигляді в сухому закритому складському приміщенн..
  1.00 грн.
  Концентрат з активністю NaOH до 30%, 37% і 46% відповідно. Є каустичною содою в рідкому вигляді (для легшого розчинення у воді). Каустическая сода призначена для миття обладнання, трубопроводів, ємностей, деталей, механізмів, тари, інвентарю та інших видів поверхонь стійких до лугів, від ж..
  13.00 грн.
  Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)