Menu
Ваша корзина

  Північнодонецьке об'єднання Азот

  Бренд: Северодонецкое объединение Азот Фасовка: Тонна
  Карбамід недорого з доставкою, універсальний засіб для всіх культур і грунтів ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ На сьогоднішній день карбамід (сечовина) є самим універсальним і порівняно недорогим добривом. Відмітна особливість карбаміду, це те що він підходить практично під всі культури і види грунтів. Дани..
  23 000.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  42 000.00 грн.
  Метанол - СН 3 ОН - безбарвна, прозора, легкозаймиста рідина з запахом, що нагадує етиловий спирт без нерозчинних домішок. Метанол застосовується: Марка а - для процесів основного органічного синтезу. Марка Б - в нафтовій і газовій промисловості для ліквідації кристаллогидратов в трубопрово..
  24.00 грн.
  Полівініловий спирт упакований в мішки нетто 12 кг., Актуальну ціну будь ласка уточнюйте у відділі продажів 0660445700. Доставка по Україні автотранспортом і кур'єрськими службами. Основне застосування полівінілового спирту: в як пава, згущувача в шампунях і клеях, латекс, для створення шихти в..
  55.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  42 000.00 грн.
  Маса продукту (25,0 В± 0,3) кг. Мішки і вкладиші спільно зашиваються. ДК транспортується усіма видами транспорту, в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на даному виді транспорту. Зберігається в упакованому вигляді в сухому закритому складському приміщен..
  1.00 грн.
  Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)