Menu
Ваша корзина

  Власне виробництво

  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  Альбумін яєчний білок Серед недорогих білків, альбумін є найбільш якісним джерелом протеїну. Сухий яєчний білок виробляється зі свіжих яєць, від яких відокремлюються жовтки (у зв'язку з наявністю в них жирів і холестерину). При збиванні, володіє набагато кращими якостями, ніж традиційний..
  250.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  Кращим за мікробіологічними показниками виявилося ... мило "Господарське"! Відмиває навіть мазут - куди вже тут бактеріям) В«Бруд - НЕ сало, потер і відстало!В» - говорив Містер Пронька у відомому мультфільмі. А чи багато в наш час знайдеться бажаючих позбавлятися від бруду настільки екзотичним с..
  7.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: шт
  Новинка виробництва, мило банний з приємним ароматом. Відносно ціни і доставки звертайтеся до відділу продажів. КОНТАКТИ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас завжди є в асортименті каустична сода (їдкий натр, каустик),..
  8.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: тонна
  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва Шановні панове! Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті . Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде..
  2 000.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  сода кальцинована, сода каустична рідка, карбід кальцію, кальцій хлористий, сіль харчова, сіль технічна, сіль екстра, сіль таблетована, сіль вуглеамонійна, селітра кальцієва, амінокислоти, кормові добавки, форміат натрію, сорбат калію, катіоніти, сульфат алюмінію, сульфат заліза, сульфат магнію, сул..
  7.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  Гірчичне масло: властивості і вплив на організм Гірчиця вперше стала відома в Китаї. Звідти рослина перекочувало в Європу і Індію. На просторах нашої країни гірчиця довгий час вважалася бур'яном, поки не були виявлені її корисні властивості, що знайшли застосування в косметології, медицині та к..
  28.00 грн.
  Цукор в асортименті
  Новинка Немає у наявності
  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  УВАГА! Відвантаження ВІД 20 ТОНН !!! Цукор, цукровий пісок або рафінад (цукор в формі кубиків) - побутова назва сахарози. Відвантаження від 20 тонн Батьківщина цукру - Індія, там його виготовляли з цукрового очерету, а в Росії було налагоджено виробництво цукру з вітчизняної сир..
  1.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: тонна
  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва Шановні панове! Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті. Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде ..
  2 000.00 грн.
  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)