Menu
Ваша корзина

  Solvay S.A.

  Бренд: Solvay S.A. Фасовка: кг.
  упаковка 1100 кг Зверніть увагу! Німецький перкарбонат буває тільки в біг-бегах 1100 кг, інших варіантів немає! Остерігайтеся підробок !!! Виглядає як на фото: кисневий відбілювач: склад і основні характеристики речовини Кисневий відбілювач перкарбонат натрію Німеччина - це ефективний миючий ..
  36.00 грн.
  Бренд: Solvay S.A. Фасовка: кг.
  Перкарбонат натрію (кисневий відбілювач) У нас ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичн..
  34.00 грн.
  Бренд: Solvay S.A. Фасовка: кг.
  зразок 0,5 кг - 50 грн / кг Увага! На фото безпосередньо товар з нашого складу! Ціна залежить від обсягу закупівлі, зв'яжіться з менеджером. Доставка по Україні! ..
  34.00 грн.
  Бренд: Solvay S.A. Фасовка: кг.
  Перкарбонат натрію Sodium Percarbonate (кисневий відбілювач) Мішки 25 кг (порошок і капсули) ТМ KingsField Виробництво Китай, РФ Мішки 25 кг У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки прид..
  34.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)