Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Тринатрійфосфат 2835293000

  Тринатрійфосфат
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Тринатрійфосфат Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12387967
  • ТН ВЭД: 2835293000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  10903 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Тринатрійфосфат (НАТРІЮ ФОСФАТ, трехзамещенний фосфат натрій)

  ГОСТ 201-76

  Використовується в енергетиці; целюлозно-паперової промисловості; харчової промисловості; при виробництві синтетичних миючих засобів; як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин; в бурових розчинах в складі комплексної полімерної добавки до низькосортним глинам і порошків; а також для технічних цілей (промивка технологічного обладнання, знежирення поверхонь і т.п.) в багатьох галузях промисловості.

  Хімічна формула: Na 3 PO 4 - H 2 O (двенадцатіводний)

  Вимоги безпеки: Тринатрійфосфат пожежо і вибухобезпечний, володіє лужними властивостями, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 2-го класу небезпеки.

  Упаковка: Тринатрійфосфат упаковують в чотирьох-, п'ятишарові паперові мішки, поліетиленові мішки, паперові мішки з внутрішнім шаром, дубльованим резинобитумной сумішшю.

  Транспортування, зберігання: Тринатрійфосфат транспортують усіма видами транспорту критих транспортних засобах. Залізницею продукт транспортують вагонними відправками в критих вагонах. При перевезенні річковим транспортом використовують спеціальні контейнери. Тринатрійфосфат зберігають в закритих, неопалюваних складських приміщеннях.

  Гарантійний термін зберігання продукту: 1 рік з дня виготовлення.

  Фізико-хімічні показники тринатрійфосфату:

  Основні властивості та види небезпеки Основні властивості Луска або кристали, здатні злежуватися. Продукт володіє лужними властивостями. Вибухо- та пожежонебезпека Тринатрійфосфат пожежо і вибухобезпечний. небезпека для людини Пил викликає подразнення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, а також зміна шкірних покривів типу дерматитів і екзем. Засоби індивідуального захисту Бавовняний або суконний костюм, спецвзуття, рукавиці, респіратор типу ШБ-1 «Лепесток», захисні окуляри. Необхідні дії в аварійних ситуаціях Загального характеру Відвести. Ізолювати небезпечну зону в радіусі не менше 50 м. У небезпечну зону входити в захисних засобах. Потерпілим надати першу допомогу. При витоку, розливі та розсипу Розсип зібрати, затарить і використовувати за призначенням. При пожежі Не горить. Плавиться при температурі 70 ° С. Нейтралізація Розсип зібрати в герметичну тару і використовувати за призначенням або відправити на звалище побутових і промислових відходів. Забруднену тару спалюють або відправляють на смітник промислових відходів. Заходи першої допомоги Свіже повітря. Шкіру і слизові рясно промити водою. В очі - розчин альбуциду 30% -ного. При попаданні всередину промити шлунок через зонд водою.

  Вказівки щодо застосування: Тринатрійфосфат застосовують при пранні білизни, миття посуду і у всіх випадках, де потрібно знежирення. Перед пранням білизну попередньо замочують у теплому розчині тринатрійфосфату (1/2 склянки на відро води). Дуже забруднена білизна рекомендується залишити в зазначеному розчині на 2-3 години. Потім білизну перуть і при необхідності кип'ятять з миючими засобами. Після прання білизну слід ретельно прополоскати в чистій воді.

  При попаданні всередину промити шлунок через зонд водою.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Тринатрійфосфат недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Тринатрійфосфат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.