Меню
Your Cart

  Україна

  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра Україна N-34,4 Шановні клієнти! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ В РОЗДІЛІ КОНТАКТИ Упаковка: Мішок 50 кг Біг Біг 1000 кг навал Виробництво аміачної селітри. Промислове отрим..
  10 100.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Нітроамофоска NPK Дане добриво містить в собі величезну кількість доступного фосфору, а також калій і азот. Таке поєднання надає потрійний позитивний ефект на розвиток підгодовуваних рослин. NPK добрива відносяться до повільно чинним. Вони розбавляються в воді і вносяться під будь-які культ..
  13 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Сухе молоко Молоко можна знайти в складі більшості сучасних продуктів харчування. Воно корисне, смачне і поживне, його застосовують в промисловості і домашній кулінарії. Єдиний мінус цього продукту - нетривалий термін зберігання. Але час не стоїть на місці і вихід із ситуації є. З ухое моло..
  83 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  нітроамофоска 10:40 добрива NPK 10:40 Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно діючіх. Смороду ро..
  13 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Нітроамофоска NPK замовити зараз КОНТАКТИ Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно д..
  13 000.00 грн.
  Сірчистий ангідрид
  Немає у наявності
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Основна область застосування сірчистого ангідриду - виробництво сірчаної кислоти; застосовується в паперовій та текстильній промисловості, а також для сульфатации овочів і фруктів. Велика теплота випаровування і легка конденсованих дозволяють використовувати його в холодильній техніці. Як силь..
  1.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний, найкраща ціна, мінімальна партія 1 мішок Крохмаль має дуже широку сферу застосування, як в побуті так і в промисловому значенні. Сама назва "Крохмаль" в першу чергу асоціюється з засобом для прання або харчовим інгредієнтом, але при цьому він використовується ..
  15.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  КАЗЕЇНАТ НАТРІЮ харчових Казеїнат натрію - це молочний білок, отриманий з кислотного казеїну Шляхом ОБРОБКИ его розчин казеїнату натрію методом екструзії. Казеїнат натрію - багатофункціональній молочний білок, что підтверджують его характеристики, а самє: вологозв'язуюча (1: 7), емульгуюча ..
  280.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  антисептик Ковісепт 70% спирту 1 літр УВАГА! ПРОДАЖ ВІД 1 УПАКОВКИ! В УПАКОВЦІ 9 ШТУК антисептик містить спирт 70% ознайомтеся з заводським паспортом якості, антисептик виготовлений на заводі з дотриманням технологій на фото товар з нашого складу ..
  150.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: тонна
  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва Шановні панове! Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті. Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде як..
  2 000.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  Лабомид 101 (засіб миючий СМ-2, лабомід 203, лабомід М) Лабомид (лабомід 203, лабомід М) являє собою ефективний миючий засіб, що складається з різних добавок і солей, а також поверхнево-активних речовин. Поставляється лабомід (лабомід 203, лабомід М) у вигляді порошку від білого до світло-сі..
  18.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: Тонна
  Нітроамофоска НПК 15-15-15 + 8S Україна N - 15 P2O5 - 15; K2O - 15 + 8S Упаковка: М 50 кг, ББ 1000 кг Нітроамофоска (азофоска) - високоефективне, складне мінеральне добриво з сіркою. Хімічний склад добрива: азоту 16%, легкозасвоюваного фосфору 16%, калію 16%, сірки 2%. Всі компоненти нітроа..
  13 000.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 86 (всього 8 сторінок)