Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Питання - відповіді

  Шановні покупці, у зв'язку зі зміною валютних котирувань вартість деяких товарів може змінюватися щодня. Щоб уточнити актуальну ціну, передзвоніть в відділ продажів https://soda.kiev.ua/ua/contact-us/

  Ціна не змінюється на товар який був попередньо оплачений.

  Дякуємо за розуміння!

  Все набагато простіше, передзвоніть в відділ продажів, команда фахівців запропонує найприйнятніші ціни і доставить товар в найкоротші терміни. І якщо Вам потрібно то чого немає у нас на складі, наші консультанти підкажуть де купити потрібні товари за мінімальними цінами.

  Звертайтеся до нас!

  Шановні покупці!


  Зверніть увагу! На сайті SODA.KIEV.UA вказані оптові ціни, вартість продукції в роздріб ласка уточнюйте у відділі продажів. Ми щиро цінуємо роздрібними покупцями, але на жаль, у нас немає можливості при замовленні на один мішок товару надати покупцеві оптову ціну, яка поширюється на партії від 20 тонн і вище.


  При формуванні оптової ціни для покупця враховуються такі чинники:


  · Обсяг закупівлі


  · Тривалість співпраці


  ·         Умови оплати


  · Полноконтейнерная поставка за попереднім замовленням


  Дякуємо за розуміння!

  Шановні покупці!


  Ви можете придбати будь-який товар від мішка. Якщо Ви бажаєте купити продукцію в кількості від 1 кілограма, будь ласка уточніть наявність потрібної фасування у відділі продажів https://soda.kiev.ua/ua/contact-us/


  Доставка товару здійснюється від 0,5 кг; кур'єрськими службами. Товари понад 300 кг доставляються автомобільним транспортом, понад 64 тонн - залізничним. Також у нас є автомобілі вантажопідйомністю від 2 тонн до 22 тонн, автоцистерни для хімії наливом, кислот та інших небезпечних вантажів. У нашому автопарку є бензовози від 20 кубів, можлива доставка як дизельного палива так і Н-гексан.


  З усіх питань щодо співпраці звертайтеся:


  (066) 044-57-00, (096) 351-73-61, (063) 568-04-65, (044) 568-04-65