Меню
Your Cart

  Питання - відповіді

  Шановні покупці, у зв'язку зі зміною валютних котирувань вартість деяких товарів може змінюватися щодня. Щоб уточнити актуальну ціну, передзвоніть в відділ продажів https://soda.kiev.ua/ua/contact-us/

  Ціна не змінюється на товар який був попередньо оплачений.

  Дякуємо за розуміння!

  Все набагато простіше, передзвоніть в відділ продажів, команда фахівців запропонує найприйнятніші ціни і доставить товар в найкоротші терміни. І якщо Вам потрібно то чого немає у нас на складі, наші консультанти підкажуть де купити потрібні товари за мінімальними цінами.

  Звертайтеся до нас!

  Шановні покупці! Для зручності оформлення замовлення на побутову хімію ми розмістили в розділі "прайс" https://soda.kiev.ua/price_lists бланк заявки на покупку побутової хімії ТМ "FOSFA" та інших виробників. Бланк заявки повністю автоматизований, Вам потрібно лише ввести кількість одиниць продукції (або ящиків), після збереження даних потрібно відправити бланк замовлення на пошту Вашого менеджера і вказати адресу доставки. Переваги даної інновації - повністю виключається можливість пересортиці. Також просимо звернути увагу, мінімальне замовлення побутової хімії стартує від 10000 гривень. Побутову хімію в роздріб від 1 одиниці можна придбати в Національних торгових мережах України (тм Метро, ​​Ашан, і інші). Дякую за увагу!

  Шановні покупці!


  Ви можете придбати будь-який товар від мішка. Якщо Ви бажаєте купити продукцію в кількості від 1 кілограма, будь ласка уточніть наявність потрібної фасування у відділі продажів https://soda.kiev.ua/ua/contact-us/


  Доставка товару здійснюється від 0,5 кг; кур'єрськими службами. Товари понад 300 кг доставляються автомобільним транспортом, понад 64 тонн - залізничним. Також у нас є автомобілі вантажопідйомністю від 2 тонн до 22 тонн, автоцистерни для хімії наливом, кислот та інших небезпечних вантажів. У нашому автопарку є бензовози від 20 кубів, можлива доставка як дизельного палива так і Н-гексан.


  З усіх питань щодо співпраці звертайтеся:


  (066) 044-57-00, (096) 351-73-61, (063) 568-04-65, (044) 568-04-65