Меню
Your Cart

  Weifang Ensign Industry

  Бренд: Weifang Ensign Industry Фасовка: кг.
  Застосування Найбільш широко 1,2-дихлоретан застосовують в якості напівпродукту для отримання вінілхлориду, а також етиленгліколю, тіоколу і інших речовин. Як розчинник 1,2-дихлоретан володіє багатьма позитивними властивостями, такими як дешевизна, великий розчинюючої здатністю, слабкою в..
  25.00 грн.
  Бренд: Weifang Ensign Industry Фасовка: кг.
  Моно- і дигліцериди жирних кислот Моно- і дигліцериди жирних кислот - харчова добавка натурального походження. Вона виступає в ролі стабілізатора піни, емульгує склади, які в однорідну масу не змішуються, а також істотно покращує якість хліба та іншої випічки. Дигліцериди жирних кислот отрим..
  47.00 грн.
  Бренд: Weifang Ensign Industry Фасовка: кг.
  Цитрат натрію компанія виробник: Weifang Ensign опис продукту: Цитрат натрію лимонно трехзамещенний 2-х водний харчової (натрій лимоннокислий) (Е331) Na3C6H5O7 · 2H2O застосовується в харчовій промисловості як регулятор кислотності, комплексоутворювач, диспергирующий агент, буферне і..
  630.00 грн.
  Бренд: Weifang Ensign Industry Фасовка: кг.
  Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. Вигідні ціни: Навіть при спочатку низьких цінах, / Span> Доставка по Україні продукц..
  65.00 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)