Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Бурштинова кислота 2917199000

  Бурштинова кислота
  Бурштинова кислота
  Новинка
  Бурштинова кислота
  Бурштинова кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Бурштинова кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 25
  • SKU: 1221227150
  • Вага: 25.00кг
  • ТН ВЭД: 2917199000
  • Країна виробник: Китай
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  3978 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Бурштинова кислота: як і для чого її варто застосовувати

  Бурштинова кислота – це харчова добавка, використання якої у світі збільшується з кожним роком. Знаходиться цій речовині застосування у процесі догляду за кімнатними рослинами, на підприємствах харчової промисловості, у медицині та у виробництві косметичних та гігієнічних засобів.

  Бурштинова кислота: основні властивості хімічного компонента

  Цей компонент є твердою кристалічною речовиною без кольору. Порошок бурштинової кислоти добре розчиняється у воді, частково – у гліцерині, ацетоні, ефірі та етанолі. Не можна його розчинити в сульфіді вуглецю, бензолі, масляному ефірі та чотирихлористому вуглеці.

  У природних умовах бурштинова кислота зустрічається у тканинах різних тварин та рослин. Цей хімічний компонент грає велику роль у процесі проміжного метаболізму в організмі (цикл Кребса). Що являє собою цей процес? Його ще називають циклом лимонної кислоти – під час нього ацетил із двоводнем проходить процес окислення до рівня води та вуглекислого газу. Так організм отримує додаткове джерело енергії для життєдіяльності як фосфатних зв'язків.

  Визначити наявність у складі бурштинової кислоти можна за допомогою фільтра – цей хімічний компонент забарвлює його у рожевий чи червоно-фіолетовий колір. У нас ви можете купити янтарну кислоту з масовою часткою активної речовини на рівні 99,83%. Інші домішки у цій речовині становлять лише 0,17%.

  Щодо інших хімічних особливостей бурштинової кислоти, то вона:

  • плавиться за температури 188,5 градуса;

  • містить вологу на рівні не більше ніж 0,1%;

  • містить у своєму складі сульфатів після прожарювання на рівні 0,0014%;

  • не містить часток важких металів;

  • містить нерозчинні у воді компоненти на рівні 0,0036%.

  Антимікробні властивості янтарної кислоти

  За даними на 2018 рік використання бурштинової кислоти у промисловості безперервно збільшується. Ця цифра становить приблизно +10% на рік – у 2018 році вона зросла з 24 000 тонн до 34 000 тонн, і цей показник не припиняє зростати.

  Окрему увагу вчені приділяють дослідженню властивостей, що дезінфікують, бурштинової кислоти - вона набагато краще розчиняється у воді, ніж бензоат натрію або сорбат калію (органічні кислоти, що володіють антимікробними властивостями). На основі цієї кислоти набагато простіше виготовити розчин, одразу ж готовий до застосування. Але поки що проведено недостатньо досліджень на тему ефективності застосування бурштинової кислоти, її користі та безпеки для людського організму.

  Потенційно ця речовина має користь для людської шкіри, тому за її допомогою можна задовольнити запит великих підприємств на багатофункціональні та ефективні інгредієнти для виробництва косметики та різних гігієнічних засобів.

  Варто зазначити, що компоненти з високим рівнем антимікробної активності дуже потрібні в даній галузі в Європі та у світі в цілому. Їх застосування дозволяє якісно і адекватно зберігати виготовлену косметичну і гігієнічну продукцію відповідно до міжнародних норм, а також не наражати на небезпеку споживачів.

  Бурштинова кислота: навіщо вона застосовується?

  В основному ця хімічна речовина застосовується для:

  • виготовлення косметичних кремів для шкіри обличчя, рук та тіла;

  • посилення ростових процесів сільськогосподарських та кімнатних культур;

  • додавання до продуктів харчування під назвою Е363;

  • виготовлення лікарських засобів, призначених для боротьби з гіпоксією тканин;

  • виробництва засобів боротьби з шкідниками;

  • збільшення відсоткового вмісту вітамінів у ягодах, фруктах та овочах;

  • виробництва барвників та пластмас.

  Також янтарну кислоту дозволено використовувати як ароматизатор для напоїв та продуктів харчування. Виступає як проміжний компонент при виробництві лаків, парфумерії, алкідних смол, хімікатів для професійної фотографії, речовин, призначених для обробки різних видів металевих покриттів.

  Знайти янтарну кислоту можна у складі лікарських препаратів, призначених для лікування онкозахворювань, а також у засобах гормональної контрацепції, протизапальних, антиплегматичних, спазмолітичних та седативних засобів.

  Доступна на янтарну кислоту ціна дозволяє закуповувати її у достатній кількості для підприємств текстильної, фармацевтичної та косметичної галузей. Так, на її основі виготовляють ряд полімерів (волокон одягу), ПАР, що застосовуються у складах миючих засобів, ароматизатори.

  У фармацевтичній промисловості бурштинову кислоту використовують як вихідну сировину для синтезу різних хімічних компонентів. Знайти її можна в рецептурі як добавка, а моноетиловий ефір даної речовини застосовується як інсулінотропний агент. Сполуки на основі бурштинової кислоти давно застосовують як поперечний лінкер у складі полімерів, з контролем за ступенем вивільнення лікарського препарату.

  Але поки що сфери використання цієї кислоти в косметичній галузі дуже обмежені. Менш 0,1% від загальної кількості продукції,призначеної для гігієнічного догляду за обличчям та тілом, містять у своєму складі не лише бурштинову кислоту, а й інші види органічних кислот.

  Застосування бурштинової кислоти у догляді за кімнатними орхідеями

  Ці домашні рослини - дуже примхливі, за ними потрібен ретельний догляд, адже вони часто хворіють і схильні до атак шкідників. Щоб мінімізувати ризики для кімнатних орхідей, достатньо проводити обробку посадкового матеріалу за допомогою янтарної кислоти.

  Застосування цієї хімічної речовини дозволяє значно посилити стійкість цих рослин впливу негативних чинників довкілля. Бурштинова кислота прискорює ріст орхідей, а також зміцнює їх коріння та наземну частину. Також цей препарат допомагає швидше знищити у посадковому матеріалі будь-яку токсичну речовину органічного походження.

  Бурштинова кислота в таблетках для орхідей – це надійний та перевірений часом спосіб врятувати рослину від згубного впливу отрут, які згодом можуть накопичуватись у самій рослині.

  Застосовувати цю речовину практично можна різними способами:

  • у розчині бурштинової кислоти можна замочувати посадковий матеріал;

  • розчином речовини поливають рослини;

  • квіти обприскують готовим розчином янтарної кислоти.

  Для того, щоб приготувати розчин для поливу та обприскування кімнатних рослин, достатньо розчинити приблизно 100 г бурштинової кислоти в 1 л чистої води. Рекомендуємо спочатку в невеликій кількості теплої води розвести 50 г речовини, а потім довести розчин до об'єму 1 л. З його допомогою можна обробляти листя, стебла та коріння орхідей. Виробляти подібну обробку кімнатних рослин можна не частіше ніж раз на місяць.

  Ми пропонуємо купити янтарну кислоту в Києві за найдоступнішими цінами. У нас ви можете замовити потрібну кількість товару на сайті онлайн, і ми відправимо замовлення обраної вами транспортною компанією. Ми гарантуємо клієнтам отримання якісного сертифікованого товару за вигідною ціною, а також приємні знижки для постійних замовників.

  CAS
  Міжнародна назва:Succinic acid
  Синонім:Butanedioic acid; 1,2-Ethanedicarboxylic acid; Amber acid
  Хімічна формула:C4H6O4
  CAS №:110-15-6
  ДСТУ6341-75
  Зовнішній вигляд:порошок белого цвета
  Класифікація Е363
  Упаковка:25 кг, 1 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Бурштинова кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Бурштинова кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.