Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Етиловий спирт - ефективний засіб для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами Одним з найбільш часто використовуваних дезінфікуючих засобів є етиловий спирт, все завдяки його доступною ціною і невеликого переліку протипоказань. Спирт етиловий: властивості лікарського засобу Спирт ..
  31.00 грн.
  Кисневій відбілювач Німеччина
  Хіт продажу
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  упаковка 0,5 кг Кисневий вібілювач OXYPER® : склад и основні характеристики Речовини Кисневий вібілювач - це Ефективний миючий засіб, Який дозволяє ВИДАЛИТИ практично будь-які пляма з одягу без необхідності! застосування сільнодіючіх хімікатів. Завдяк екологічному та безпечного для з..
  35.00 грн.
  Ацетон
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Ацетон хорошо растворяет многие органические вещества, в частности, ацетил- и нитроцеллюлозы, воски, алкалоиды и так далее, а также ряд солей. Ацетон образуется при ацетоновом (ацетон-бутиловом) брожении углеводов, вызываемом Bacillus acetobutylicus. В результате образуется ацетон и бутанол, а также..
  52.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  У нас Ви можете придбати розчин соляної кислоти 13% - не є прекурсором, в каністрах по 10 літрів а також кубах і наливом, також доставляємо автоцистернами власного автопарку. Соляна кислота в каністрах також відправляється кур'єрськими службами, каністри повністю герметично закриті і протоку ви..
  10.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хлорамін Б (Chloraminum В) ..
  165.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Канистра
  Перекис водню 60% каністра 12 кг Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Для очищення басейну лити 0,5 літра перекису 60% на 1 куб води, фото каністр з нашого складу. Очищення басейну пергидролью Перг..
  600.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Мило рідкої дешево, мило зі складу в Києві та доставка по Україні Мило рідке зі складу в Києві, замовлення по телефону КОНТАКТИ . Мило рідке дешево придбати можливо не тільки в Києві але і з доставкою по всій Україні. Наше мило недорого коштує але відрізняється високою якістю і приємним ароматом..
  40.00 грн.
  Бензовоз доставка дизеля
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Шановні покупці! Пропонуємо Вашій увазі послуги бензовозів власного автопарку, здійснюємо доставку дизельного палива, н-гексан, бензин, спирти, розчинники. Оплата за кругорейс, щоб дізнатися точну вартість фрахту бензовоза ласка передзвоніть до відділу продажів. При купівлі дизельного палива у нас..
  30.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  інозінат натрію (харчова добавка E631 Inosinate of sodium) являє собою натрієву сіль инозиновой кислоти. Молекулярна формула речовини: C 10 H 11 N 2 Na 2 O 8 P . У природі в великих колличествах міститься в деяких видах тварин - таких як свині і риби. інозінат натрію зареєстрований..
  432.00 грн.
  Стеарин для виробництва свічок
  Хіт продажу
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  стеарин є твердий продукт у формі бісеру (мікрогранул, см. фото), білого кольору, без запаху, рослинного походження, у воді і етанолі розчиняється. Температура плавлення тугоплавкого стеарину близько 60 ° C (не менше 59 ° C). Додавання такого стеарину до складу свічки дає наступні результати: ..
  34.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Оцтова кислота харчова Оцтова кислота: що це і де застосовується Оцтова кислота знайшла широке застосування в різних промислових галузях і побутовій сфері. Для ряду органічних сполук вона є розчинником. Речовина розчиняється в воді в різному співвідношенні, а в сухому стані відрізняєтьс..
  21.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 1300 (всього 109 сторінок)