Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Етиловий спирт - ефективний засіб для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами Одним з найбільш часто використовуваних дезінфікуючих засобів є етиловий спирт, все завдяки його доступною ціною і невеликого переліку протипоказань. Спирт етиловий: властивості лікарського засобу Спирт ..
  31.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Канистра
  37. надоцтової кислоту отримують поступовим додаванням оцтової кислоти і пероксиду водню в воду, що містить сірчану кислоту в якості каталізатора. Отриману суміш витримують до десяти днів для збільшення виходу. Для отримання НУК можна використовувати також ацетилхлоридом або оцтовий ангідрид. н..
  850.00 грн.
  Ацетон
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Ацетон хорошо растворяет многие органические вещества, в частности, ацетил- и нитроцеллюлозы, воски, алкалоиды и так далее, а также ряд солей. Ацетон образуется при ацетоновом (ацетон-бутиловом) брожении углеводов, вызываемом Bacillus acetobutylicus. В результате образуется ацетон и бутанол, а также..
  52.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  У нас Ви можете придбати розчин соляної кислоти 13% - не є прекурсором, в каністрах по 10 літрів а також кубах і наливом, також доставляємо автоцистернами власного автопарку. Соляна кислота в каністрах також відправляється кур'єрськими службами, каністри повністю герметично закриті і протоку ви..
  10.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Мило рідкої дешево, мило зі складу в Києві та доставка по Україні Мило рідке зі складу в Києві, замовлення по телефону КОНТАКТИ . Мило рідке дешево придбати можливо не тільки в Києві але і з доставкою по всій Україні. Наше мило недорого коштує але відрізняється високою якістю і приємним ароматом..
  40.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Канистра
  Перекис водню 60% каністра 12 кг Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Для очищення басейну лити 0,5 літра перекису 60% на 1 куб води, фото каністр з нашого складу. Очищення басейну пергидролью Перг..
  600.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хлорамін Б (Chloraminum В) ..
  165.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  упаковка 0,5 кг Кисневий вібілювач OXYPER® : склад и основні характеристики Речовини Кисневий вібілювач - це Ефективний миючий засіб, Який дозволяє ВИДАЛИТИ практично будь-які пляма з одягу без необхідності! застосування сільнодіючіх хімікатів. Завдяк екологічному та безпечного для з..
  35.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. Вигідні ціни: Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу закуповується Швидка відвантаження: ..
  45.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Увага! Ціна вказана за умови покупки 1 бочки, каністра 20 кг ціна 800 гривень / кг На фото каністра з нашого складу ..
  450.00 грн.
  Бензовоз доставка дизеля
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Шановні покупці! Пропонуємо Вашій увазі послуги бензовозів власного автопарку, здійснюємо доставку дизельного палива, н-гексан, бензин, спирти, розчинники. Оплата за кругорейс, щоб дізнатися точну вартість фрахту бензовоза ласка передзвоніть до відділу продажів. При купівлі дизельного палива у нас..
  30.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 1300 (всього 109 сторінок)