Menu
Ваша корзина

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Етиловий спирт - ефективний засіб для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами Одним з найбільш часто використовуваних дезінфікуючих засобів є етиловий спирт, все завдяки його доступною ціною і невеликого переліку протипоказань. Спирт етиловий: властивості лікарського засобу Спирт ..
  31.00 грн.
  Ацетон
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Ацетон хорошо растворяет многие органические вещества, в частности, ацетил- и нитроцеллюлозы, воски, алкалоиды и так далее, а также ряд солей. Ацетон образуется при ацетоновом (ацетон-бутиловом) брожении углеводов, вызываемом Bacillus acetobutylicus. В результате образуется ацетон и бутанол, а также..
  52.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хлорамін Б (Chloraminum В) ..
  165.00 грн.
  Бензовоз доставка дизеля
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Шановні покупці! Пропонуємо Вашій увазі послуги бензовозів власного автопарку, здійснюємо доставку дизельного палива, н-гексан, бензин, спирти, розчинники. Оплата за кругорейс, щоб дізнатися точну вартість фрахту бензовоза ласка передзвоніть до відділу продажів. При купівлі дизельного палива у нас..
  30.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Мило рідкої дешево, мило зі складу в Києві та доставка по Україні Мило рідке зі складу в Києві, замовлення по телефону КОНТАКТИ . Мило рідке дешево придбати можливо не тільки в Києві але і з доставкою по всій Україні. Наше мило недорого коштує але відрізняється високою якістю і приємним ароматом..
  40.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  стеарин є твердий продукт у формі бісеру (мікрогранул, см. фото), білого кольору, без запаху, рослинного походження, у воді і етанолі розчиняється. Температура плавлення тугоплавкого стеарину близько 60 В° C (не менше 59 В° C). Додавання такого стеарину до складу свічки дає наступні результати..
  34.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Інозит (інозитол, мезоінозіт, вітамін В8) ..
  1 400.00 грн.
  Метиленовий синій для риб
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: кг
  Основні характеристики і варіанти використання метиленового синьогоМетиленовий синій - це органічний реактив, який одночасно є і барвником синтетичного походження. Візуально це хімічна речовина має вигляд порошку синього кольору, його гранули відливають легким відтінком бронзового.Характеристики мет..
  2 100.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліетилен високого тиску Lotrene FD0274, ГОСТ 16337-77 ..
  30.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 205 (всього 18 сторінок)