Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Пропонуємо лінійки добре розчинних харчових сумішей високоефективних фосфатів (Е 450, Е451, Е452), для виробництва м'ясопродуктів і молочної промисловості! Дані продукти можуть використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів, молочних..
  59.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Барвник харчової синій блискучий ( бріліантовосіній) від 1 кг ..
  580.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Прянощі і спеції - це секретний інгредієнт хорошого кухаря, завдяки якому блюдо набуває незабутній смак. Сьогодні жоден продукт не обходиться без ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників, але натуральні приправи все ще цінуються на порядок вище. Спеції можна розділити на кілька категорі..
  200.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Тетранатріевая сіль EDTA 4Na Виробництво: Shijiazhuang Jackchem Co., Ltd., Країна: Китай Ефективний хелатуючий агент для зв'язків солей жорсткості. ..
  48.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Марганець сірчанокислий представляє собою кристалічний порошок або кристали від білого до блідо-рожевого кольору, добре розчинні у воді і нерозчинні в спирті. Температура плавлення: 700 ° С (ангідрит). Розчинність в воді: 39,3 г / 100 мл. Хімічна формула: MnSO4 Сульфат марганцю Мар..
  20.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Сорбіт (сорбітол) також відомий як глюціт - шестиатомний спирт, що володіє солодким смаком. Сорбіт харчовий - біла тверда кристалічна речовина, без запаху, добре розчиняється у воді, має приємний смак з солодкістю приблизно в 2 рази менше цукру. Отримують шляхом гідрування глюкози з заміною ..
  38.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліпропілен Aramco CP90N наявність і ціну будь ласка дізнайтеся у відділі продажів. ..
  40.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліетилен високого тиску LL5010B, ГОСТ 16337-77 ..
  30.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  паприка зелена, томати сушені мелені, перець чорний мелений 1 сорт, перець чорний мелений 1 сорт, перець чорний мелений 2 сорт, перець чорний мелений вищий сорт, перець чорний мелений очищений, куркума, м'ята, мак, любисток, сушена вишня, канталуп, кокос сушений, кокосова стружка, манго сушений, суш..
  65.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій оцтовокислий 3 водний - кристали білого або близького до білого кольору, являє собою тригідрат натрієвої солі оцтової кислоти, випускається у вигляді лусочок або шматків неправильної форми. Застосовується в медицині (лабораторний реагент для референтного методу визначення заліза в с..
  51.40 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій оцтовокислий - кристали білого або близького до білого кольору, являє собою натрієву сіль оцтової кислоти. Застосовується в медицині (лабораторний реагент для референтного методу визначення заліза в сироватці крові); виробництві барвників, мила, як консервант при приготуванні сок..
  61.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Глюконат кальцію порошок білого кольору зернистий або кристалічний. Розчинний у воді, практично не розчиняється в спирті і ефірі. Містить до 9% кальція.В медицині в основному використовується в якості мінеральної добавки при гіпокальціємії. Кальцію глюконат застосовують при недостатній фу..
  28.00 грн.
  Показано з 1189 по 1200 із 1300 (всього 109 сторінок)