Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Сульфат цинку моногідрат (пр -у віскози, мінеральних фарб, глазурі) Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди .. Вигідні ціни: ..
  21.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліпропілен Aramco CP90N наявність і ціну будь ласка дізнайтеся у відділі продажів. ..
  40.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі регулятор кислотності - пірофосфат натрію кислий (E 450, Diphosphates, пірофосфат кислий, дифосфат, динатрийфосфат, кислий фосфат) пирофосфат натрію кислий може використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів, мо..
  33.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  піперазину цитрат - сіль піперазину, яка діє згубно на личинкові і дорослі форми гельмінтів. Низька токсичність на організм тварин і птиці дає можливість згодовувати препарат групі тварин з кормом для дегельмінтизації. Препарат порушує у нематод нервово-м'язову регуляцію, викликаючи гіпе..
  25.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  олефінсульфонат натрію У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та інш..
  24.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  для боротьби з хворобами рослин в сільському господарстві, як комплексоутворюючою реагенту, інгібітору солеотложеній в водооборотних системах охолодження промислових підприємств і теплових електростанцій, в замкнутих системах теплопостачання, в системах гарячого водопостачання, а також в якості реаг..
  54.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Триполифосфат натрію - це сіль тріполіфосфорной кислоти Na5Р3О10, являє собою розсипчастий порошок білого кольору добре розчинний у воді. Триполифосфат натрію Е451 (STPP) в харчовій промисловості використовується в формі гексагідрату у виробництві м'ясних і рибних консервованих і швидкозаморо..
  41.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Гидрокарбонат натрію (натрій вуглекислий кислий) кисла сіль вугільної кислоти і натрію. Звичайно є дрібнокристалічним порошок білого кольору. Застосовується у фармацевтичній промисловості для виготовлення препаратів призначених для лікування метаболічних ацидозів при зупинці кровообігу, шоці..
  31.10 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Марганець сірчанокислий представляє собою кристалічний порошок або кристали від білого до блідо-рожевого кольору, добре розчинні у воді і нерозчинні в спирті. Температура плавлення: 700 ° С (ангідрит). Розчинність в воді: 39,3 г / 100 мл. Хімічна формула: MnSO4 Марганець сірчанокислий ..
  21.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Мальтодекстрин: основні характеристики і користь застосування мальтодекстрин - це швидкий вуглевод, в складі якого містяться моно- і полісахариди, а також глюкоза і мальтоза. Синтезують речовина найчастіше з кукурудзи, картоплі, рису або пшениці. Фізичні особливості речовини Як і всі..
  26.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Сульфат магнію являє собою сипучий порошок, що складається з безбарвних кристалів, а в залежності від марки має колір білий або світло-сірий. Сульфат магнію - це сіль, хімічна формула MgSO4, розчинний у воді, пожежо- та вибухобезпечний. Сульфат магнію широко застосовується в різних галузях п..
  4.75 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка! Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних. Вам більше не потрібно моніторити сотні с..
  686.00 грн.
  Показано з 1201 по 1212 із 1299 (всього 109 сторінок)