Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Креатин моногідрат Креатин моногідрат - одна з найбільш популярних форм креатину на ринку спортивного харчування. Як правило, моногідрат креатину випускається в порошку або в капсулах. Це натуральна речовина природного походження, яке міститься в м'язах людини і тварин. Креатин потрібно д..
  150.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Масова частка оксиду кальцію,%, не менше 4 Масова частка оксиду магнію,%, не більше 2 Масова частка води,%, не більше 1.5 Гранулометричний склад. Масова частка гранул розміром: менше 1 мм,% не більше 3 від 2 до 5 мм,%, не менше 92 ..
  6.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  · суміш для ковбаси Салямі Колаген pro 7725 норма закладки 7-10 % для виробництва полукочених і варено-копчених ковбасних виробів (реком. для «Салямі strong») Смаковий профіль: аромат салямі, мускатний горіх, мускатний квітка, паприка, перець чорний, імбир, перець гостри..
  225.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: тонна
  відвантаження від 100 штук Сіль харчова кам'яна / Сіль харчова кормова / Сіль фасована / Сіль затаренная / Сіль в брикетах / Сіль в брилах / якщо Вам потрібна кормова сіль, то оптимальним рішенням буде сіль в брикетах. Реалізована нами сіль в брикетах має високий вміст необхідних мінера..
  4 000.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Харчова добавка Е452. Поліфосфати Як ефективні інгібітори поліфосфати широко використовуються в харчовій галузі. Наш торговий дім пропонує добре розчинні добавки, без ефекту грудкуваті і злежування. Наша продукція підходить для всіх напрямків харчового виробництва. Гарантуємо оперативну пос..
  35.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліпропілен (ПП) - на відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,90 г / см3, що є найменшим значенням взагалі для всіх пластмас), більш твердий (стійкий до стирання), більш термостійкий (починає розм'якшуватися при 140 ° C, температура плавлення 175 ° C), майже не п..
  40.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліетилен низького тиску (ПНД ) або високої щільності (ПВП) - кристалічний гібкоцепних термопластичний полімер, жорсткий продукт з щільністю більше 0.941 г / см кубічних. Виготовляють ПНД трьома способами: суспензійним, розчинним і газофазним. Полиетілен низького тиску характеризуються високою..
  45.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Окситетрациклін гідрохлорид є сіллю Окситетрацикліну - підстави, що виділяється Streptomyces rimosus. За зовнішнім виглядом це жовтий кристалічний порошок, гігроскопічний, легко розчинний у воді. При зберіганні на світлі темніє. Окситетрацикліну гідрохлорид добре всмоктується в шлунко..
  575.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Залізо сірчанокисле (7-водне) - зеленувато-блакитні кристали, розчинні у воді, нерозчинні в спирті. Без запаху. Володіє загальною токсичною дією. Залізний купорос технічний відноситься до речовин третього класу небезпеки. Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію : ..
  35.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій гідроокис фарм ХЧ для фармацевтичної промисловості Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. ..
  98.55 грн.
  Показано з 1225 по 1236 із 1299 (всього 109 сторінок)