Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Консервант для поверхневої обробки ковбас Nutristab 8800 30 грам на 1 кг розчину · Консервант для поверхневої обробки ковбас; · Збільшує зберігання; Запобігає мікробну порчу. мішки 25 кг ..
  120.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші, які показали максимально усереднені виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо- і подрібнену фарші з яловичини, свинини, курки та індички, а також ..
  48.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Дихромат калію (діохромат калій , калієвий хромпик) - K2Cr2O7. Сильний окислювач. Добре розчинний у воді. Найчастіше використовується як окислювач в різних хімічних реакціях. Високотоксичний, канцерогенний, бризки його розчину руйнують шкірні покриви, дихальні шляхи і хрящові тканини. При..
  122.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  засіб для куттерования зі збільшеним виходом (з емульгатором) Колаген pro 7707 · забезпечує максимальну гидратацию; 1: 150; · збільшує вихід готової продукції; підвищує пружність виробів і забезпечує кусаемость, нарезаємость готового продукту. норма закладки: 3-10 грам н..
  360.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  CBS є чудовим замінником какао-масла в кондитерських глазурі і формованих продуктах. Цей продукт не сумісний з какао-маслом і використовується з какао-порошком мають низький вміст какао-масла. Він може бути використаний у виробництві шоколадних глазурей для печива, вафель. Технічні характер..
  60.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Пропонуємо ефективний добре розчинний поліфосфат - гексаметафосфат натрію (гексафасфат Na, натрію поліфосфат, Sodium Polyphosphate, Е 452) Особливістю пропонованих нами фосфатів (в даному випадку поліфосфата- гексаметафосфата натрію) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порів..
  42.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  креми для рук і тіла, декоративна косметика. В різних тваринницьких і птахівницьких процесах в сільськогосподарській сфері. Види харчової добавки Існує два типи харчової добавки бета-каротин: водорозчинна і жиророзчинна. Останній тип не тільки добре розчиняється в жировій середовищі, а й сх..
  1 700.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Пропонуємо добре розчинні суміші фосфатів орієнтовані на роботу з м'ясом свинини. Склад: Е450, Е451, Е452. Ці фосфати використовуються для розсолів і ковбас. Серед інших пропозицій звертаємо Вашу увагу на комплексну фосфатную суміш на основі високо розчинних фосфатних груп призначена дл..
  48.00 грн.
  Показано з 1237 по 1248 із 1299 (всього 109 сторінок)