Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Лактат натрію Компанія виробник: HENAN JINDAN Опис продукту: Лактат натрію, Е325 - натрієва сіль молочної кислоти (натрій молочнокислий). Лактат натрію 60% представляють собою прозору в'язку рідину, що виробляється з «натуральної» L + форми молочної кислоти. Використовується в харчов..
  32.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: тонна
  вапно комове в біг- бігах (вага 1 біг-бега тонна) доставка від 22 тонн - 3510 грн / тонна мішки 20 кг - 4680 грн / тонна мішки 50 кг - 4530 грн / тонна (при покупці понад 1 тонни, мінімальне замовлення 100 кг самовивіз м Вишневе) в наявності 1-3 сорт 1 сорт CaO + MgO - 90% ..
  3 510.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Пропонуємо добре розчинні суміші фосфатів орієнтовані на роботу з м'ясом свинини. Склад: Е450, Е451, Е452. Ці фосфати використовуються для розсолів і ковбас. Серед інших пропозицій звертаємо Вашу увагу на комплексну фосфатную суміш на основі високо розчинних фосфатних груп призначена дл..
  48.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  фенілантранілова-N кислота ціну уточнюйте ..
  4 500.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Оптичний відбілювач 4ВК Застосовується для відбілювання натуральних волокон, бавовни. ..
  32.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій оцтовокислий технічний являє собою тригідрат натрієвої солі оцтової кислоти. Випускається у вигляді лусочок або шматків неправильної форми. Ацетат натрію використовується в текстильному виробництві для нейтралізації відпрацьованої сірчаної кислоти в стічних водах і як фоторезист при в..
  39.80 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Тонна
  Любофос 12 N0-P12 -K20 + Ca2 + Mg4,5 + S6 виробництво Польща для добрива всіх польових культур через високого вмісту калію по відношенню до фосфору, рекомендується для коренеплодів через магнію, необхідного для тварин, рекомендується для посіву зернових і лугів, дуже хороші властиво..
  11 450.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Поліетилен, який отримують при високому тиску, називають поліетиленом високого тиску (російськомовне скорочення ПВД) або низької щільності (англомовне скорочення LDPE). У промислових масштабах його отримують шляхом полімеризації етилену в умовах високого тиску в трубчастих реакторах. Тако..
  30.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  ціну уточнюйте у відділі продажів Загальний опис : олеїн пальмовий гідрогенізований рафінований дезодорована вибілений. Сфера застосування : застосовується в олієжировому, кондитерському виробництві, у молочній галузі при виробництві молоковмісних продуктів і в інших галузях харчової п..
  36.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Альгінат натрію (натрію альгінат) - ефективний загущувач, який при наявності іонів кальцію може давати пружні термонеобратімие гелі холодним способом. Усі ліки і чистий альгінат натрію відносно добре расворяются в воді, не злежуються . при контакті з водою дають густу масу, яка через деяки..
  300.00 грн.
  Показано з 1285 по 1296 із 1300 (всього 109 сторінок)