Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Увага! Ціна вказана за умови покупки 1 бочки, каністра 20 кг ціна 800 гривень / кг На фото каністра з нашого складу ..
  450.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  стеарин є твердий продукт у формі бісеру (мікрогранул, см. фото), білого кольору, без запаху, рослинного походження, у воді і етанолі розчиняється. Температура плавлення тугоплавкого стеарину близько 60 ° C (не менше 59 ° C). Додавання такого стеарину до складу свічки дає наступні результати: ..
  34.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  етиленгліколь Одним з найбільш часто використовуваних в промисловості речовин є етиленгліколь - це найпростіший багатоатомний спирт. Завдяки своїй відмінній розчинності в спиртової і водному середовищі його часто вибирають для використання на промислових виробництвах. етиленгл..
  26.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Оцтова кислота харчова Оцтова кислота: що це і де застосовується Оцтова кислота знайшла широке застосування в різних промислових галузях і побутовій сфері. Для ряду органічних сполук вона є розчинником. Речовина розчиняється в воді в різному співвідношенні, а в сухому стані відрізняєтьс..
  21.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  молочна кислота розфасована в каністри 25 кг ( як на фото) мінімальне замовлення каністра молочна кислота харчова Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А на..
  39.00 грн.
  Яблучна кислота
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Яблучна кислота і переваги її застосування У 1785 році кислота яблучна натурального походження вперше синтезована науковцями зі Швеції. Зараз її повсюдно використовують в промисловості завдяки доступній ціні і простоті застосування. На упаковках її зміст зазвичай вказується у вигляді абр..
  66.00 грн.
  Яєчний білок Альбумін сухий
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  яєчний білок Альбумін сухий виробництво ЄС мішки 25 кг ..
  248.00 грн.
  Янтарна кислота Е363
  Новинка
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Янтарна кислота, добавка Е363 Будучи побічним продуктом ферментації цукру, бурштинова кислота міститься майже у всіх напоях, виготовлених в процесі ферментації - пиво, вино. Як натуральний компонент добавка зміцнює всі процеси в організмі, підвищує імунні властивості, запобігає виникненню ..
  87.50 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  змішані ефіри гліцерину, винної, оцтової і жирних кислот (E472f); сукцінілірованние моногліцериди (E472g). Виробляються добавки Е472е, переважно, з гліцерину, і ряду натуральних жирних та інших органічних кислот (молочної, лимонної, винної, оцтової). При вживанні в їжу, ці речовини споча..
  50.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Інозит (інозитол, мезоінозіт, вітамін В8) ..
  1 400.00 грн.
  Показано з 13 по 24 із 1296 (всього 108 сторінок)