Меню
Your Cart

  імпорт

  Свічки господарські
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  СВЕЧИ ГОСПОДАРСЬКІ ПРОДАЮТЬСЯ ВІД 5000 штук Свічки господарські: ключові особливості та переваги Свічка - найпопулярніший декоративний елемент і просто незамінний помічник у господарстві. За допомогою декількох свічок можна легко створити особливу атмосферу або вирішити проблему освітле..
  1.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Вазелін і його застосування Вазелін - універсальний засіб, яке знайшло застосування в різноманітних сферах життя і виробництва. Речовина була запатентовано в 1878 році, коли його першовідкривач помітив його відмінні зволожуючі і пом'якшуючі властивості. Також були виявлені загоюють можливості..
  69.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Виноградна кислота (винна кислота) код тн ВЄД 2918120000 виробництво Китай можлива фасовка 1 кг заводська упаковка 25 кг фото з нашого складу ..
  90.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Гідроксид магнію Mg (OН) 2 - до 97% гідроксид магнію застосовується в якості антипірену, пламегасящей добавки, гідроксид магнію також використовують при виробництві полімерних вироби, допускається спільне використання з іншими полімерними матеріалами такими як поліетилен, ПВХ (полівінілхлор..
  32.00 грн.
  ЕОЗИН (EOSIN)
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Антисептичний засіб. Показання в складі комбінованої терапії ушкоджень шкіри та слизової оболонки, в т. ч. при ризику вторинного інфікування. Для обробки пуповини немовлят. Застосування Пошкоджені ділянки шкіри та слизової оболонки обробляють тампоном, змоченим препаратом. Слід уникати пот..
  2 250.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  ацетил хлорид також називають хлористий ацетил, хлорангидрид оцтової кислоти Упаковка 1 літр. ..
  10.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  н-Пропіловий спирт - безбарвна рідина. Температура плавлення (в ° C): -126,2 Температура кипіння (в ° C): 97,2 Розчинність (у г / 100 г або характеристика): ацетон: растворімбензол: добре растворімвода: смешіваетсядіетіловий ефір: смешіваетсяетанол: змішується. н-Пропіловий спирт застосов..
  49.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  купити засіб дезінфекції "Жавілар" 1 кг гранули в наявності на складі упаковка 1 кг, в 1 ящику 6 банок як на фото дезінфекційний засіб в гранулах, в банках є мірна ложка Можливий термін застосування робочих розчинів ЖАВІЛАРа - 5 діб. Термін зберігання продукту - 6 років в упаковц..
  500.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Амоній оцтовокислий, ч (Китай) Амоній фосфорнокислий 1-заміщений, ч Амоній фосфорнокислий 2-заміщений, ч Амоній хлористий д / молекул. біології, 09718, Fluka 250 г Амоній хлористий , хч Бензалконій хлористий (tetranyl BC 50) ..
  80.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Диметил (N, N -) - п-фенілендіамін дигидрохлорид ..
  27 000.00 грн.
  Показано з 25 по 36 із 1300 (всього 109 сторінок)