Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Стеариловий спирт Stearyl alcohol ..
  70.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Молочна кислота (лактат) - α-оксіпропіоновая (2-гідроксіпропановая) кислота. Молочна кислота утворюється при молочнокислом бродінні цукрів, зокрема в кислим молоком, при бродінні вина і пива. В якості харчової добавки в хлібопеченні молочну кислоту використовують найчастіше для профілактики в бор..
  39.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: тонна
  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва Шановні панове! Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті. Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде як..
  3 000.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка! Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних. Вам більше не потрібно моніторити сотні сайтів, щоб ..
  54.00 грн.
  Глазірователь карнаубский віск Е903
  Немає у наявності
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Карнаубський віск, глазірователі Е903 Основна сфера застосування карнаубского воску - косметична і хімічна промисловість. Його додають до складу помад, туші, олівців, кремів для взуття, полиролей та інших засобів. У харчовій промисловості та фармацевтиці даний компонент використовують при в..
  49.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Агар-агар ціна і вартість доставки, докладні характеристики- ласка уточнюйте у менеджера в відділі продажів. Агар-агар - продукт (суміш полісахаридів агарози і агаропектіна), одержуваний шляхом екстрагування з червоних (филлофора) і бурих водоростей. агар-агар (від малайського агар - желе) - ..
  540.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Перець чорний горошок компанія виробник: В'єтнам опис продукту: Чорний перець - найпопулярніша спеція в світі. Родина чорного перцю - узбережжі Малабар, розташоване на південному заході Індії. Зараз чорний перець вирощують в усіх тропічних областях. Чорний перець отримують з незрілих пло..
  120.00 грн.
  Показано з 61 по 72 із 1300 (всього 109 сторінок)