Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  кокодіентаноламід кокамід, до окамід ДЕА COCODIETHANOLAMIDE 85% ПАР для жірорастворяющіх засобів миючих / чистячих, гелів і т. д. ..
  48.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: тонна
  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва Шановні панове! Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті. Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде як..
  3 000.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Гідроксид кальцію (харчова добавка E526) - пухкий білий порошок, погано розчинний у воді. Серйозна причина, водний розчин якого має лужну реакцію. Реагує з кислотами, з утворенням солей. Прозорий розчин гідроксиду кальцію прийнято називати вапняної водою, вона використовується для виявлення вуг..
  12.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  алюміній хлористий безводний, чда купити в Києві 0660445700 ..
  230.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Йод є сірувато-чорні з металевим блиском пластинки або зростки кристалів зі своєрідним запахом. летючих при кімнатній температурі, при нагріванні переганяється, утворюючи фіолетові пари. Розчинний в 10 частинах 95% -ного спирту, дуже мало розчинний у воді (1: 5000), легко розчиняється у водн..
  1 200.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Використовується при виробництві соусів, йогуртів. Фасовка Од. вим. 25 кг ..
  53.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Агар-агар ціна і вартість доставки, докладні характеристики- ласка уточнюйте у менеджера в відділі продажів. Агар-агар - продукт (суміш полісахаридів агарози і агаропектіна), одержуваний шляхом екстрагування з червоних (филлофора) і бурих водоростей. агар-агар (від малайського агар - желе) - ..
  540.00 грн.
  Показано з 73 по 84 із 1296 (всього 108 сторінок)