Меню
Your Cart

  імпорт

  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій фосфорнокислий піро 4 заміщений харчової Е-450 (lll) - безбарвні прозорі кристали добре розчинні у воді. в молочної промисловості застосовується в якості антикристаллизатором при виробництві згущеного пастеризованого молока, запобігає коагуляцію (згортання) або загущення молока в проц..
  51.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Триполифосфат натрію - це сіль тріполіфосфорной кислоти Na5Р3О10, являє собою розсипчастий порошок білого кольору добре розчинний у воді. Триполифосфат натрію Е451 (STPP) в харчовій промисловості використовується в формі гексагідрату у виробництві м'ясних і рибних консервованих і швидкозаморо..
  41.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  для відновлювальної очищення при фарбуванні поліефіру і для зняття прямих, активних барвників при фарбуванні хлопка.В харчової промисловості застосовується як консервант або антиокислювач. Гидросульфит натрію використовується майже у всіх, хто йде на експорт вина для запобігання окислення і збережен..
  79.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Натрій гідросульфіт - білий кристалічний порошок добре розчинний у воді. Безбарвні кристали, добре розчинні у воді, утворює кристалогідрат. Розчин має нейтральну реакцію. Розчиняється в етанолі, погано розчиняється в рідкому аміаку. Застосовується як відновник при нанесенні покриттів з Ni..
  79.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Гидрокарбонат натрію (натрій вуглекислий кислий) кисла сіль вугільної кислоти і натрію. Звичайно є дрібнокристалічним порошок білого кольору. Застосовується у фармацевтичній промисловості для виготовлення препаратів призначених для лікування метаболічних ацидозів при зупинці кровообігу, шоці..
  31.10 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  креми для рук і тіла, декоративна косметика. В різних тваринницьких і птахівницьких процесах в сільськогосподарській сфері. Види харчової добавки Існує два типи харчової добавки бета-каротин: водорозчинна і жиророзчинна. Останній тип не тільки добре розчиняється в жировій середовищі, а й сх..
  1 700.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Н І З І Н Антимікробне речовина Низин (Е-234) є практично єдиним консервантом природного походження. У цьому його головна відмінність від традиційних бензойної та сорбінової кислот. Низин має статус GRAS, що підтверджує його безпеку для здоров'я людини при використанні його в харчовій про..
  1 995.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Амоній-залізо (II ) сірчанокисле 6-во (Сіль Мора) Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. Вигідні ціни: ..
  180.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  Алюміній щавлевокислий (оксалат) 1-во. ТУ 6-09-09-688-76 Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: ..
  254.00 грн.
  Показано з 1177 по 1188 із 1300 (всього 109 сторінок)