Меню
Your Cart

  Інтердез

  Бренд: Интердез Фасовка: кг.
  "Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Шановний клієнт! у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки «хлорку» (хлорне вапно),..
  57.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: канистра
  для дезінфекції, достерілізаційного очищення и санітарної ОБРОБКИ широкого спектру об'єктів. Поєднує антімікробну, миючих и дезодоруючу дію ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ 1.1. Засіб «Дезефект» (ТУ У 25636704.010 - 98) - концентрована рідина зеленого кольору, добре змішується з водою. Представляет собою комп..
  1 900.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: кг.
  " Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. Шановний клієнт! у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки «хлорку» (хлорне вапно), а маємо намір доне..
  57.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: канистра
  "Дезефект" 5 літрів перевірений засіб дезінфекції Медицина Дезінфекція, дезінфекція + ПСО ВМП (суміщені в одному етапі ), в т.ч. ендоскопів; ДВУ ендоскопів; дезінфекція виробів медпризначення, кувезів, посуду, предметів догляду за хворими, поверхонь приміщення, апаратури, транспорту, білизн..
  1 900.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: кг.
  "Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ Шановний клієнт! у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки «хлорку» (хлорне вапно..
  57.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: канистра
  Склад дезинфікуючого засобу Санімакс Комплекс чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 50%) і допоміжних компонентів. рН 7,5 ± 1,5. Антимікробна активність Санімакс має бактерицидну (включаючи мікобактерії туберкульозу, Listeria monocytogenes, P. aeruginosa, S. aureus і S.aureus Me..
  1 100.00 грн.
  Бренд: Интердез Фасовка: упаковка 1 к
  Універсальне економічне деззасіб на основі дихлорізоцианурату натрію в формі швидкорозчинних таблеток. При розчиненні 1 таблетки виділяється 1,5 г активного хлору. Для посилення миючих властивостей розчинів, приготованих з таблеток, можливо додавання до розчинів до 0,5% миючого засобу. Можливо бага..
  300.00 грн.
  Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)