Меню
Your Cart

  Зіракс

  Бренд: Зиракс Фасовка: кг.
  У нас Ви можете придбати кальцій хлористий в будь-якій кількості (від мішка до вагона), ми реалізуємо кальцій хлористий технічний (гранульований, порошковий), а також кальцій хлористий харчової (Російський). Кальцій хлористий є не тільки продуктом споживаються в різних секторах промисловості а..
  11.00 грн.
  Бренд: Зиракс Фасовка: кг.
  У нас Ви можете придбати кальцій хлористий в будь-якій кількості (від мішка до вагона), ми реалізуємо кальцій хлористий технічний (гранульований, порошковий), а також кальцій хлористий харчової (Російський). Кальцій хлористий є не тільки продуктом споживаються в різних секторах промисловості..
  11.00 грн.
  Бренд: Зиракс Фасовка: кг.
  Кальцій хлористий технічний і харчовий, відвантаження від мішка Хлористий калій - основне калійне добриво, мелкокристаллический порошок рожевого або білого кольору з сіруватим відтінком. Містить, в залежності від способу виробництва, від 58 до 60% оксиду калію (K 2 O). У хімічно чистому хло..
  11.00 грн.
  Бренд: Зиракс Фасовка: кг.
  Кальцій хлористий є не тільки продуктом споживаються в різних секторах промисловості а й чудовим засобом для боротьби з ожеледицею. Також необхідно зауважити що купуючи кальцій хлористий Ви можете значно знизити витрати на закупівлю засобів проти ожеледі (дешевше тільки сіль технічна). ..
  10.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)