Меню
Your Cart

  Екоплант 3105201000

  Екоплант
  Екоплант
  Екоплант
  Екоплант
  Внимание! На сайте указаны оптовые цены
  Екоплант Оптовые цены
  • Наличие: В наличии
  • Цена за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 433821765
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Страна производитель: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  694 просмотров
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Комплексне мінеральне добриво Екоплант, виготовлене з рослинної сировини - золи соняшника.

  Основна діюча речовина калій в легкодоступних для рослин формах не менше 28%. Крім калію, наше добриво містить фосфор 4-5%, магній 8-12%, кальцій 10-17%, сірку 6-12% та важливі мікроелементи: залізо, бор, цинк, мідь, марганець, хром, молібден, кобальт. Сумарний вміст діючих речовин не менше 70% - найвищий серед інших промислових гранульованих добрив.

  Екоплант не містить хлору, тому його можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні, а також вносити під кукурудзу, соняшник, озимий і ярий ріпак, пшеницю, цукровий буряк.

  Екоплант має лужну реакцію (рН 10-11), містить до 25% карбонатів кальцію та магнію - тонна Екопланту за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

  При застосуванні Екопланту, окрім зростання урожайності, спостерігається збільшення вмісту сухих речовин (білків, жирів і вуглеводів) і покращується якість продукції, підвищується стійкість рослин до низьких температур, у кукурудзи зростає стійкість до стеблового полягання і до враження кореневими та стебловими гнилями; у зернових культур зростає вміст білку і крохмалю в зерні; у соняшника і ріпаку зростає олійність насіння і стійкість до хвороб.

              Завдяки гранульованій формі, Екоплант розчиняється поступово, не вимивається з орного шару ґрунту та має певний ефект післядії. Розмір гранул: 1,6-3,0 мм (дрібна фракція), 3 6 мм (середня фракція).

  Екоплант затверджено до використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанови ЄС №834/2007 та №889/2008.

              Добриво Екоплант упаковане для потреб господарств в поліпропіленові мішки по 40 кг (згідно вимог Євросоюзу) та в біг-беги по 600 кг

  Основные параметры
  Упаковка:Добриво Екоплант упаковане для потреб господарств в поліпропіленові мішки по 40 кг (згідно вимог Євросоюзу) та в біг-беги по 600 кг.
  Характеристики
  Вес600
  Вид удобренияэкоплант
  Калий28 %
  Концентрированная форма удобренияда
  Максимальная влажность20 %
  Максимальная температура хранения50 град.
  Максимальная температура эффективного действия60 град.
  Минимальная температура хранения50 град.
  Минимальная температура эффективного действия60 град.
  Препаративная формаГранулы
  Срок хранения120 мес
  Фосфор5 %

  Написать отзыв

  Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
  Плохо Хорошо