Шановні партнери, покупці та постачальники!

Повідомляємо, що у цей складний для країни час наша компанія не припинила роботу і робить все можливе для своєчасного забезпечення сировиною підприємств харчової та енергетичної промисловості. З першої доби війни всі чоловіки підприємства − від власника компанії до працівників у регіональних представництвах − вступили до лав ЗСУ, ТРО, Добровольчих батальйонів, щоб зі зброєю в руках захистити Україну від ворога.

Жінки відділів продажу, логістики та бухгалтерії, залишилися на робочих місцях. Ніхто не поїхав на Західну Україну або за кордон. Вони продовжували працювати під звуки вибухів за вікном, бо ми всі усвідомлюємо, що в цей час як ніколи важливо підтримати виробничі підприємства, робота яких має стратегічне значення для держави.

Ми дуже просимо вас поставитись із розумінням до наступних аспектів нашої роботи в цей непростий для країни час:

·         Наразі ми не маємо можливості змінити ціни на сайті й не приймаємо онлайн-замовлень. Будь ласка, отримуйте інформацію стосовно актуальних цін, товарних залишків та замовляйте товари у відділі продажу за номером 380660445700.

·         Ми не відправляємо товари накладеним платежем, не відтерміновуємо платежі та не надаємо товарних кредитів.

·         Склади працюють у черговому режимі та відчиняються за попередньою домовленістю.

·         Ми робимо усе можливе для якнайшвидшого відправлення замовлень. Будь-які побажання щодо роботи магазину залишайте на нашому сайті. Ми обовязково з ними ознайомимося і врахуємо в своїй роботі.

·         Якщо ви шукаєте роботу, залиште інформацію на нашому сайті − за можливості, запросимо вас до нашої команди. Ми зацікавлені в розвитку і, можливо, саме з вашою допомогою вдасться збільшити та зміцнити нашу присутність на міжнародному ринку.

Щиро дякуємо всім за підтримку та розуміння! Разом до Перемоги!

З повагою,

керівництво компанії

«Перший Український маркет хімічної сировини»